Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek levegőnek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek levegőnek a lányok?

Figyelt kérdés

Rendes,kissé komoly, tisztelettudó fiúként ( nem is merem leírni hogy jól nézek ki, de szerintem nem nézek ki jól), a nők csak levegőnek néznek, semmi vagyok a szemükben.



Nem keresem a lehetőséget, mert félek az elutasítástól. Csajozós sem vagyok és ha úgy alakul nem állok a lány elé azzal, hogy meg szeretném ismerni azaz nem kezdeményezem.



Nem tudom hova kellene fejlődni, hogy többre nézzenek. Mert csak azt látom,hogy levegőnek néznek vagy kinevetnek.



Ha ez így fog maradni és semmilyen módon nem lesz változás akkor maradok továbbra is egyedül és egy remete leszek aki videójátékozik.


Nyugodtan el lehet hordani mindennek...



2019. febr. 20. 17:00
 1/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Egy 14 eves lanynak oreg vagy fizikailag, egy 18 evesnek meg gyerek vagy agyilag. Valahogy a kettot kene egy szintre hozni. Mivel az ido jelen ismereteink szerint csak egy iranyba halad, ezert neked kene tenni valamit, hogy a fiubol ferfi legyen.


42F

2019. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Látszik a leírásodból, hogy kishitű vagy, ráadásul semmi érdeklődést nem mutatsz a lányok felé. Ez alapján úgy tűnik, mintha várnád hogy majd a szádba repül a sült galamb.

Légy egy kicsit bátrabb, mutass némi érdeklődést. Azért még a mai világban is elvárja a lányok nagy része, hogy a férfi hódítson.

2019. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kell érdeklődést mutatni?
2019. febr. 20. 17:21
 4/8 anonim válasza:
Legyenek pl. ambícióid, mert ne azért videójátékozz, mert a lányok nem állnak veled szóba. Azért nem állnak veled szóba, mert valószínűleg unalmas vagy. A kinézet relatív, volt már olyan pasim, akit nem vettem volna észre utcán,ha egyébként nem ismerem a természetét. A belsője nyűgözött le. Az önsajnáltatás meglátszik kívülről is, és nem vonzó. Mit csinálsz még a videójátékozáson kívül, és hány éves vagy?
2019. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igazad van abban, hogy nem nézel ki jól és a lányoknak is ez a véleménye.
2019. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tanulok, sportolok, dolgozom, 21 éves vagyok.
2019. febr. 20. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Az eredeti kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ügyesebben is átírhattad volna, ha már ennyire nincs önálló gondolatod.

2019. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hogyan kell érdeklődést mutatni?"


A benned meglévő, másik iránti érdeklődést nem fojtod el, hanem hagyod a felszínre törni.


Egyébként mit tanulsz?

2019. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!