Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyik jön be jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik jön be jobban? Ha a fiú fut utánatok vagy ha levegönek néz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább az arany középút: ne loholjon utánam, mint egy kis pincsikutya, de ne is sz@rjon le, mintha egyáltalán nem is érdekelném.
2013. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy arany középùt ? Ha kicsit foglalkozik is veletek meg picit szarik is ràtok ?
2013. máj. 20. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Hűha, egy igazi Casanovával van dolgunk.
2013. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, ne erőltesd a csajozást még.

Az arany középút nem azt jelenti, hogy hol lohol hol le se szar.

Hanem érdeklődik keresi stb stb De nem lóg a nyakán minden pillanatban, de nem is zárkózik el teljesen. Nem cisnálja hogy nem ad életjelet magáról napokig

2013. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...és persze fizet mindent.
2013. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az a módja, hogy ki kell mutatnod, hogy nem ő az egyetlen nő az életedben, valamint van neked más dolgod is. nem szabad mindig elérhetőnek lenni, de teljesen leszarni se szabad, de sokan vannak akiknek bejon ha levegőnek nézik.
2013. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utálom ha egy fiu folyton rajtam lóg..De azt is ha levegőnek néz és egyáltalán nem foglalkozik velem. Bár ha választani kéne a kettő között akkor már inkább az 1. a jobb, de szerintem is valahogy a kettő között lenne a jó.
2013. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah es akkor kell szarnod rá ha úgy erzed o is szarik rad...
2013. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy srác, aki nekem borzasztóan bejön, de le se szar...borzasztó érzés :'( Tudasd a lánnyal, hogy tetszik neked :)
2013. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem amugy hol ilyen hol olyan:D De jobban szeretem ha az 1.De ez attól függ..Ha nem tetszik a srác örülök ha ő is lesz.r..De ha nagyon tetszik mint a mostani esetben akkor hihetetlenülnagyon bolodog vagyok amikor "fut utánam":D
2013. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!