Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam önmagam?

Figyelt kérdés
Ezzel mindig problémáim voltak, pedig már viszonylag idős vagyok (25 éves), s akárhányszor megtetszik egy srác, begubózok, nem merem önmagamat adni, úgy érzem, tökéletesnek kell lennem, különben biztos nem is tetszek neki. Voltak barátaim de valahogy egyikkel sem volt az igazi.. hogyan szabadulhatnék fel, volt valaki hasonló helyzetben? S ha igen, hogyan jutott túl rajta? Hogy érthetném meg, hogy nem az határozza meg az értékeimet, hogy kinek tetszek (és kinek nem)? Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat!

2019. febr. 20. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd, hogy tetszik, legyen Neked közömbös, és viselkedj úgy, ahogy máskor szoktál! Például viszonyulj hozzá úgy, mint ha egy pillanatra azért állítana meg az utcán, hogy útbaigazítást kérjen!
2019. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz legyőzni magadban a minden áron megfelelni akarást. Mivel bátortalannak is látlak, elméletben gyakorold odahaza a bátor fellépést. Esetleg kérd pszichológus segítségét.
2019. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt erősítsd magadban, hogy nem dől össze a világ, ha nem minden az elképzeléseid szerint alakul.Ha valakinek valamiért nem kellesz, jön jobb nála. Ha pedig nem, egyedül is jól érezheted magad, de ahhoz önbizalom, önbecsülés kell.
2019. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia ezzel nekem is problémám van. 21/F egy kávé mellett beszélgessünk (NEM RANDIRA HÍVAS) és adok szivesen visszajelzest, mi tetszett mi nem, mennyire lehetett látni mennyire nem, és pár tippet esetleg, mint férfi oldal. :)
2019. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De pont az van, hogy én elvagyok egyedül, jól érzem magam (talán mert az biztonságos), aztán ha jön valaki, aki tetszik, onnantól kezdődnek a "gondok", akkor jönnek a félelmek.
2019. márc. 16. 16:41
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es: köszi, de teljesen más barátilag beszélgetni egy tök idegennel, mint olyannal, akit már valamelyest ismerek és mondjuk oda vagyok érte. Valószínűleg semmit nem érzékelnél abból, amit leírtam, mert azzal, aki nem érdekel, mint férfi, azzal teljesen laza tudok lenni.
2019. márc. 16. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj hát akkor vedd randira hívásnak 😄


Tudom barátilag beszélgetni más, de akkor meg pont hogy lenne egy jó alapod, hogy hogyan szeretnél viselkedni és hogy szeretnéd érezni magad élesben 😄

2019. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjál kérlek, ha nem tudsz érdemleges válasszal szolgálni. Köszi!
2019. márc. 16. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:

1.) Ez őszinte kis humor volt. Élőben is elsütöttem volna. Ezzel most önmagamat adtam.


2.) Azért merek ezzel poénkodni mert egyáltalán nem áll szándékomban ismerkedni, mivel...


3.) ...van kiszemeltem akire hajtok ...


4.) ...és amugy is idősebb vagy.


5.) Tényleg komolyan gondoltam, hogy beszélgethetnénk, szerintem értékes tapasztalat lenne.


6.) Bocsi a félreértésért.

2019. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!