Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy pasi azt mondja magáról: "Keresem önmagam / keresem az utam"?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem, hogy más ugyanezt a szöveget egy nőtől hallani?


Kérlek írjátok le a nemetek és a korotokat is. Mindenkinek a véleménye érdekel, csak kíváncsi vagyok, kitől származik.


2016. dec. 28. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét esetben kiröhögném, igazi agyhalott duma.
2016. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%

:D haha


Ez érdekes, az elso asszociáció ami szembe jutott ha ezt mondja egy pasi, akkor azt jelenti, hogy csak szexet akar, de nem szeretne tartós kapcsolatot.

Ha egy no mondja ugyanezt az azt jelenti, hogy virágnyelven fejezem ki, ebből nem lesz közted es köztünk semmi, mert nem ugrottad meg azokat, a mércéket amiket meg kellet volna ugranod, hogy érdeklődjek irantad.


Ez párkapcsolati szempontból nézve.

31/f

2016. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Húsz éves kor körül normális, ha itt tart, de 30 fölött elég gáz, ha még csak itt tart.

Tehát azon kívül, hogy lóg valami a lába közt és állva vizel, kicsit többet kell tudni róla, mert egy mondat alapján normális ember nem ítél meg másokat, másrészt egész más hatása van akkor, ha egy melegbárban futsz össze egy férfi ismerőssel, vagy ha egy 40 éves, két gyerekes apa mondja ezt, miközben állásinterjún kérdezgetik a céljairól.


Többnyire annyit jelent, hogy "nem tudom, mit akarok".

2016. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha bejon a srac adok neki idot de ha sokaig pocsoreszik akkor annak fogom betudni,hogy nem erdeklem csak ne meri a szemembe mondani.
2016. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19L
2016. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez egyszerűen azt jelenti mind a két nem részéről, hogy még nem tudja, hogy mit kezdjen az életével, nincsenek még céljai, szeretné megismerni önismeret által önmagát, a hibáin javítani szeretne, jobbá szeretné tenni a saját életét..stb..


26N

2016. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen emberekre kár az időt pazarolni.
2016. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves, és pontosan mire is céloz ezzel.

16-20 éves korban ez egy szokványos bullshit duma, mindenki ezt mondja, nem is kell jelentést keresni benne.


Ha felnőtt emberként(28-30+) mond valaki ilyet, akkor már azért jobban meg kell vizsgálni, hogy mellette milyen életmódot él.

Ha amúgy nem egy lusta f@.szverő here, aki nem dolgozik, meg a szüleivel lakik, másokon élősködik, és csak kifogásnak használja ezt a szöveget, akkor nincs vele gond.

Én is keresem az utam még 33 évesen is, és ez szerintem így is lesz életem végéig, egyszerűen ilyen lázadó lelki alkat vagyok, soha nem fogok kétely nélkül belesimulni, beleszürkülni a társadalomba, de ettől függetlenül dolgozok, jól keresek, önállóan élek, nem szorulok rá senkire.


33/F

2016. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezd befelé, a belső hangjára figyelni, ez jó. Hogy nem a külvilágtól várja a választ, hogy milyennek kell lennie, és mit kell csinálnia, hanem hogy most az egyszer mer a szívére hallgatni. Mert saját magát csak ő találhatja meg, és erre ő már rájött. Annyira ide kívánkozik, van a Logical song, amiben az van, hogy meg akarták neki mondani, előírni, megtanítani, hogy miről mit "kell" gondolni, és akkor így elvonták kívülről az ő figyelmét, hogy ő megfigyelhesse a dolgokat, és akkor meg akarták neki tanítani, hogy mit gondoljon logikusnak, és közben elveszítette önmagát, és akkor van benne egy olyan, hogy "tudom, hogy abszurdnak hangzik, de légyszi, áruld már el, ki vagyok" Supertrampes amúgy.
2016. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!