Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten miért azok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért azok ismerkednek leginkább akiknek nehezen megy a társkeresés, talán azért mert interneten lehet legkönnyebben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Általában nagyon alacsony férfiak vagy kövér nők ismerkednek az interneten. Nyilván azért mert nekik valahogy nehéz az ismerkedés hogy élőben nem találják meg a társukat és talán azért mennek fel internetre mert ott könnyebb a társkeresés mint élőben
2019. febr. 21. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezért. Egyszerűen erre tudok legkönnyebben időt szakítani.
2019. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont élőben adok esélyt több embernek, neten csak felületesen, képről, adatokból
2019. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akinek nincs problémája az ismerkedéssel, az simán tud élőben is ismerkedni. És ha már ismerkedtél élőben, rájössz, hogy sokkal jobban megy, több randit szedsz össze, jobb csajokat/pasikat, nem kell extra köröket futni, ott helyben létrejöhet randi, gyakoribb a pozitív eredmény, míg interneten inkább olyanok próbálkoznak, akik azt sem tudják mit csináljanak élőben.
2019. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rockarc ***** válasza:

A megfigyeles jo, a kovetkeztetes rossz.


Szerintem inkabb az van, hogy aki nem a fenti kategoriaba tartozik, az csak "atutazo" az ilyen helyeken, a tobbi, akinek nem jon ossze meg orokos tagsaggal rendelkezik. Ezert vannak tulsulyban.


42F

2019. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sem alacsony férfi, sem kövér nő nem vagyok, de elfoglalt igen, így a net egy lehetőségnek jó (de nem az egyetlen). Miért ne?
2019. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerkednék én is, hetero 21f somogy
2019. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vécécsészék miatt úgyhiszem.
2019. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg minden elcsesződött, a társkeresők meg annyira elterjedtek, hogy nagyon sokan nyomják. Részben időhiány, munkakör, stb.


Eredetileg introvertált embereknek volt jó, akik belső tulajdonságok alapján szerettek volna megfelelő partnert találni, aztán jött a fényképhúzogatós divat, meg a paraméterekből is a felszínesség (havi jövedelem, nettó vagyon, stb.), hiszen lehet, hogy két visszahúzódó ember tökéletes párt alkotna, csak 5 kilométerre laknak egymástól ugyanabban a kerületben és sosem találkoznak élőben valamiért, pedig teljesen összeillenek.


Az élőben ismerkedés pedig azért jó, mert

1. Ott vagy személyesen. Nincs kínos első randi, hiszen láttad már teljes valójában a másik felet.

2. Minimális a taktikázás és hamar kiszúrható. Én ezért szeretem nagyon a személyes találkozókat. Ha felteszek egy kérdést nincs neki több órája, hogy megbeszélje a barátnőkkel, ismerősökkel és a megfelelő választ adja taktikából, hanem ÖNMAGÁT kénytelen adni. Interneten sokkal nagyobb a lehetősége a terelésnek, taktikázásnak.

3. Élőben időt szakít rád, ott van veled fizikailag, nem lehet máshol. Írogatni egyszerre több embernek is tud párhuzamosan. Volt már két olyan szexpartnerem is, akik feküdtek mellettem és írtak a Badoon egy másik pasinak, hogy "10 hónapja nincs senkim, nem vagyok az a bulizós típus, az alkalmik nem vonzanak (3 perccel előtte meg még szexeltünk), utána lapozott és az 50-es karú tetkós gyereknek "az anál belefér, de csak óvatosan ha nagyok a méreteid. De mégsem érek rá hétfőn, mert beteg a nagymamám, le kellett utaznom Tápiószecsőre, majd írok ha újra Pesten leszek"


És ha ez velem előfordult így simán, hogy feküdtem a csaj mellett, akkor vajon mi lehet akkor, amikor elmegy WC-re és csak csippan a sok üzenet és 15 perc múlva jön ki (lenémított telefonnal, véletlenül megnyomott valamit).


Vagy olyanokkal, akik úgy igazán benne vannak az éjszakai életben és több száz csajuk volt.

2019. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Volt már két olyan szexpartnerem is, akik feküdtek mellettem és írtak a Badoon egy másik pasinak, hogy" - Igen, vannak, akik másnak adják ki magukat, én egyszer csináltam egy kamuprofilt, mert tele volt a hócipőm, és revansot akartam, de randizgatás nem volt, kiengedtem a gőzt pár hét alatt, jót röhögtem azokon a férfiakon, akiket egy szép mesével, nagy vagyon ígéretével és internetről levadászott dekoratív női fotóval be lehetett etetni, és nem esett le nekik, hogy kamu, pedig annyira átlátszó volt, csak mikor mind egyszerre jelent meg ugyanott egy szál virággal (az volt az ismertetőjel, a virágárusoknak aznap volt egy kis extra bevételük).


Na, de itt is nem egyszer olvastam, hogy férfiak úgy tesztelik a társkeresőket, hogy felregisztrálnak női profillal, és kiadják magukat nőnek, ezt csinálják pár napig vagy pár hétig (na, de csak a kezdeti időszakban, amíg minden friss profil a keresések elején van).

2019. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 peca1000 ***** válasza:

Én középmagas, kövèr férfi vagyok.


Amikor szingli voltam, akkor neten kerestem nőt, egyszerűen ez a legkényelmesebb, és leghatékonyabb módszer nálam.


Szűrőket használva ki tudom választani az igazán hozzámvaló nőt, aztán jöhet a tali.


Intró vagyok, élőben leszólítva nehezebb, és sokszor felesleges köröket fut az ember.

2019. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!