Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nettó 250E elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nettó 250E elég egy stabil pár kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Sokat hallom hogy a nőknek fontos h a pasi legyen gondoskodó és tehetősebb h lehesen rá támaszkodni. Ilyen összeg alapból jó? Futtja belőle szórakozásra meg félretenni is.

Ja mielőtt valaki elkezdi én nem az insta macákra vagy gold diggerekre bukok hanem a normális szolid csajokra.



2019. febr. 22. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudsz élni belőle?
2019. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból rossz a hozzáállásod. A nők is dolgoznak, de ha te úgy állsz hozzá, hogy mindent te akarsz fizetni a párodnak, akkor nyilván számít a fizetés, és ez még kevés is lesz.

Szerintem keress olyat, aki önmagáért szerez.

2019. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeret*
2019. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még?

Előzőleg még csak 150 ezer volt, most már 250?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Fejezzétek már be. Anyagiakkal csak anyagias ri..bancot találtok.


Képzeljétek, egy nő is pénzkereső, nem szorul rá a pénzetekre. Sőt, önfenntartó is egy nő, nem kell kinyalni a s..ggét, képes ellátni saját magát is.

2019. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A közös életet közösen kell fizetni, ez alap. Az a 250 a te személyes kiadásaidra, és a közös programok felére bőven elég. Párommal mindketten 200 körül kapunk kézhez, teljesen jól megvagyunk abból a 400 ezer forintból. Mondjuk a közös rész az kb 200 ezer, a többit mindenki magára költi.
2019. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szolid csajsziként tudom mondani, hogy én leszarom a pasi mennyit keres amíg eltartja magát és nem várja el, hogy én tartsam el(volt már rá precedens) Én pénzügyileg sosem szerettem másra támaszkodni így a páromra sem támaszkodom és nem várom el, hogy költsön rám vagy bármit is vegyen nekem, ha kell valami megveszem szépen magamnak, ha nem futja rá akkor nem veszem meg ennyi. Sosem turkáltam más pénztárcájában, a párommal egy éve lakunk együtt, de a mai napig nem tudom mennyit keres pontosan, a közös pénzbe belead annyit amennyit kell, félre is teszünk, hogy ezen felül mennyi pénze van és mire költi nem érdekel.
2019. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Dehát akkor miért hallom mindig a gyakorin is h a férfi legyen magasan képzett és legyen karierrje hogy lehessen rá támaszkodni stb.?

Nem akarok mindent fizetni (pl. ha össze jönnék egy csajjal együttélésre, akkor lakbért felesbe fizetnénk).

2019. febr. 22. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És vajon kiktől hallod?

Az már régen rossz, ha a gyk-t veszed alapul. Sok itt a rinyapinya lúzer pasi, akik a nőket feketítik be a saját szerencsétlenségük miatt.

2019. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A való életben nézz már körül. Az a kategória akiről beszélsz (a normális nők) nem turkál mások pénztárcájában - ahogy már fentebb is írták. A lényeg hogy normális pasi vagy aki dolgozik és nem eltartatja magát. Ennyi.

31/N

2019. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem. A legfrissebb adat szerint nettó 253 ezer szükséges. Ha van lehetőséged túlórára, akkor összejöhet.
2019. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!