Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem 170000 Ft nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 170000 Ft nettó jövedelemmel egy Vajna Timi típusú Gold digger nőnél jó személyiséggel?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm tényleg ez a 10/10es nő. Többen mondták is, hogy mennyire szép, modellkedik is és tényleg nagyon csinos. Elég sokat szoktunk beszélgetni és viszonylag jóban vagyunk viszont tudom jól hogy mindig a nagyon gazdag milliomos milliárdos pasijai voltak, most személy szerint szingli mert állítólag csúnyán elbánt vele egy ilyen gazdag pasi. Azon gondolkodtam hogy talán lehet esélyem így mert csalódott az ilyen férfiakban és bizony hátha esélyt ad egy ilyen átlagos jövedelmű férfinak is. Van értelme próbálkozni. Mit gondoltok erről?
2018. dec. 3. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor gondold végig, hogy egy Vajna Timi vajon mennyit foglalkozik azzal, hogy milyen a férje jelleme, aztán kezd elölről a kérdést és válaszold meg magadnak.
2018. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

:D :D


Napi KAMU!


Tegyél még hozzá egy 0-át és akkor talán oké leszel nála. :D

2018. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
170ezer? lol. hosszú távra szerintem esélytelen de rövid kapcsolat lehet belőle, addig meg minél többet szexelj vele mielőtt elhagy a következő milliomosért.
2018. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha naponta keresel ennyit, akkor esetleg :)

Amugy 2 észrevétel:

-Vajna Timi szerintem semelyik bolygon nem 10/10es

-Aki gazdag pasit szeretne mafanak az vallalja nem csak a hawaii életet, de azt is hogy barmikor csúnyán elbánhatnak vele

2018. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van eselyed a medencejet takaritani vagy kertben fuvet nyirni

Kerdes kell neked egy golddigger ?

2018. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Van esélyed. Kereken nulla!
2018. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nőként többet keresek, neked nem szűkös ez a jövedelem?

A kérdésre a válasz, ha tényleg Vajna Timi típusú, akkor nincs.

2018. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, ha a nőnek a pénz egy fontos tényező, akkor nem sok esélyed van... a leírtak alapján pedig ez a helyzet.
2018. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Vajna Tímea nem is szép szerintem. Nettó 1,1-et keresek és igen, nekem tényleg vonzó nőkkel van dolgom ;)
2018. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Még mindig nem engedtük el ezt a nők és a pénz témát? 😀

Oké, ha a csaj speciálisan erre helyezi ki a ismerkedést akkor nem sok esélyel indulsz. De egy ilyen csajjal én nem is akarnék kezdeni.

2018. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!