Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő a férfinak érdektelen akkor miért hívja meg folyton italra? Ha meg nem az, miért nem kezdeményez és hívja randira?

Figyelt kérdés
Sokszor összefut egy helyen a két társaságunk. Az egyik fiú mindig kedvesen meghív, és beszélgetünk stb. de csak ennyi. Nem ad semmilyen jelet, hogy mit szeretne, nem hív el sehova, csak minden egyes találkozáskor fizeti az italaimat és elvagyunk. Ha tetszem neki miért nem lép? Viszont ha meg nem akar semmit, akkor mégis mit szeretne?:D előfordulhat, hogy úgy közömbös vagyok számára, nem jövök be neki. De komolyam egy fiú minek áldozza a pénzét, az idejét, a figyelmét olyanra aki hidegen hagyja? Mert tényleg sokat beszélgetünk, mondjuk aztán van olyan, hogy az este további részében meg nem foglakozik velem. Nem is ír nekem. Csak szórja a pénzét. Igazán érdekelne egy férfi véleménye erről, hogy mi a háttere a meghívásoknak.

2019. febr. 22. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A meghívás nem elég egyértelmű? Szerintem tőled várna valami jelet a szerencsétlen, de nem történik semmi. (32/F)
2019. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem érzi, hogy tovabb is léphetne.
2019. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan férfi ismerősöm, aki illemből/barátságból hívja meg a nő ismerőseit ilyen esetben. Aki ezt meg meri tenni, randira is el merne hívni. SZerintem hasonló lehet ő is. Nem kell mindenkinek mindenkitől akarnia valamit, csak mert néha elcsevegnek.
2019. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, ha akarna, akkor lépne. Amennyiben annyira oda volna érted.
2019. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!