Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egészséges ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egészséges ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

Sokan hangoztatják, hogy a 25-30 közötti nőkre már inkább csak a 40-50 közötti férfiak tartanak igényt.

De valóban van olyan, aki bevállalna ekkora korkülönbséggel párkapcsolatot? Hiszen egy 45 éves férfinak a 25 éves nő a lánya lehetne.


Velem is szerettek volna ismerkedni 40 felettiek, mikor én még csak 20 voltam, természetesen nem komoly kapcsolatra.


2019. febr. 23. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"a 25-30 közötti nőkre már inkább csak a 40-50 közötti férfiak tartanak igényt"

Ekkora blődséget is rég olvastam.

Inkább az a helyzet, hogy egy 25-30 éves felnőtt nő 25-50(60) éves korú férfiak közül válogathat, és ők választják az idősebb, érettebb, talpraesettebb, megbízhatóbb, tapasztaltabb férfiakat. A kisfiúkat meg meghagyják a kislányoknak.

2019. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. 30 körül felfedeztem, hogy basszus, már az 50 körüliek se öregek számomra, hanem vannak köztük olyanok, akik bejönnek. Kapcsolatom nem volt eggyel sem. Most is bejön egy, de nem akarnék tőle semmi komolyat, más fázisban vagyunk, pár szép hónap, de egy életre nem tudnám elképzelni.
2019. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez relatív. A kor csak egy statisztikai adat. Valaki 20-30 évesen is lehet lepusztult vagy mamlasz, és ezért elutasítják. 40-50 -es korú meg sportos, határozott, életvidám. Szóval személyiségfüggő a dolog.
2019. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy az ember az életkor haladtával egyre több mindent megtapasztal, annál kevesebb dolog lehetőségét zárja ki az életéből, hiszen ráébred, hogy ez akár vele is megtörténhet.
2019. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem unjátok még ezt a hülyeséget?

Igaz, nem vagyok még 25, de pár év múlva sem fogok hozzám képest öregekkel ismerkedni.


Ezt itt állítja pár szűz, akik azt hiszik, hogy vénségükre csüngeni fognak rajtuk a fiatal lányok.

2019. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

#5

😂

2019. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
38 évesen sem tartok igényt 40 feletti férfiakra,bármikor találok fiatalabbat.
2019. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos nőre mindegy, hany éves, az összes pasi "igényt tartana". Felesleges teóriákat gyártani, mert minden megtörténhet, meg annak a fordítottja is. Egy csinos nő válogathat a pasik között, egy helyes, vonzó pasi meg a nők között. És ennyi.
2019. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább érettség meg mentalitás kérdése. Ha magamat nézem, nekem kell az a minimum 6-8-10 év plusz, mert mindig sokkal érettebb voltam a koromnál. Párom 11 évvel idősebb. Fiatalabbakkal soha nem tudtam normális párkapcsolatban lenni, gyereknek éreztem őket. Ahogy vannak 30-40 körüli ismerőseim is akik megpróbálták fiatalabbal. Nekik nem működött, mást akartak az élettől.

De van akinek sok a 3-4 év korkülönbség is. Meg persze ezer indok lehet rá, hogy miért választ éppen sokkal idősebb vagy sokkal fiatalabb párt maga mellé valaki. Egyébként meg aki normális nő vagy férfi arra kortól függetlenül sokan igényt tartanak. Aki nem ebbe a kategóriába tartozik arra szerintem a 40-50 évesek sem vágynak. Maximum is azért, hogy legalább legyen valaki mellette.

2019. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"egy 45 éves férfinak a 25 éves nő a lánya lehetne"


Ezt csak olyanok mondják, akik maguk nem csinálnának gyereket 20 évesen :D Értitek. Mert manapság már egy férfi sem lesz apa 20 éves korában, tehát ez a mondás hülyeség. Ahhoz hogy egy 45 éves férfinek 25 éves lánya legyen, 20 évesen kell gyereket csinálnia, ami bőven nem jellemző manapság.


A korai halálról annyit, hogy a lepukkant, trottyos 45 évesek nem is kellenek a fiatal nőknek. Akik viszont igen, azok biztosan tartják magukat annyira egészségileg (hiszen 45 éves korukra is még elég jó állapotban vannak ahhoz, hogy egy 25 éves nő vonzódjon hozzájuk), hogy biztos tovább fognak élni a férfi átlagéletkornál.


25/F

2019. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!