Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szokott néha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott néha arra gondolni, hogy kéne már valami kreatív ötlet arra, hogy az emberek ismerkedni tudjanak az ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés
Teszem azt, például lennének a városokban, parkokban olyan padok, ahová kifejezetten ismerkedési szándékkal ülnének le az emberek. Így pedig esetleg bátorságot, motivációt nyerhetnének a bátortalan emberek is, akár ők ülnének a padon, vagy akár ők szeretnének odamenni valamelyik padon ülőhöz. Elkerülhetőek lennének a kellemetlen, durva elutasítások is. De ezt csak egy példaként említettem.
2019. febr. 24. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenekkel semmi nem lesz elkerülhető. Aki nem alkalmas párkapcsolatra vagy 0 szociális képessége van az így sem fog párt találni. Ugyan úgy el fogják utasítani, nyilván okkal. Akinek ilyen szinten nem megy az ismerkedés azon semmi nem segít. Természetes szelekció.
2019. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Semmi nem kerülhető el ezzel. Mert valaki ismerkedni akar, az nem mindenkivel akar. Ugyanúgy lennének elutasítások. Ráadásul teljesen kizárt, hogy egy nő oda egyedül kiüljön, hogy minden kanos pasi rámozduljon, mint szabadnak hitt prédára.
2019. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem így is vannak módszerek, amik nagyban megkönnyítenék, de egyet értek a fenti válasszal, aki annyira reménytelen és semmi érzéke nincs ismerkedéshez, azon ezek sem fognak segíteni.

Pl. rég feltalálták az internetet, társkeresõ oldalakat/alkalmazásokat ami sokat segített bátortalan embereken, de van akin ez sem segít. Bár nem állítom, hogy aki sikertelen volt, az ne próbálkozzon, mert ne lenne esélye.. de viccesnek tartom, amikor valakinek nem jön össze és az ilyen módszerekre fogja rá, ezeket hibáztatjaxD

Pl. eltudom képzelni, hogy lennének, akinek használna ez a “pados módszer”, de olyanok is, akik megutálnák és ráfognák, hogy a pad tehet róla, hogy nincs kapcsolata:D

2019. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy nem lennének elutasítások. De legalább tudni lehetne, hogy ismerkedni akarnak ott az emberek.

Az internettel meg tudjuk, hogy milyen problémák vannak, sokan nem tehetnek arról, hogy ott sem sikerül nekik. De persze a valódi probléma nyilván nem a technikában van, hanem az emberekben.

2019. febr. 24. 16:49
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Van ez a pad.

Józsi fél a lányoktól, de mégis akarna egyet.

A padon ül egy csinos lány, Józsi kedvenc könyvével a kezében.

Józsi odamer menni?

Nem, mert eddig se ment oda a buszon, a munkahelyén, az egyetemen, a hobbi összejöveteleken, a boltban, sehol, a lányokhoz. Ezért ugyanúgy nem fog odaülni a padra.

2019. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem sem érne semmit. Ha leülne valaki és melléülne egy olyan, aki neki nem szimpatikus, az illető egyszerűen felállna. Amúgy vannak fesztiválok, egyetemista kocsmázós helyek. Sokan táncokratásra is ismerkedési céllal mennek. Plusz rapidrandik.

Önmagában amúgy semmi sem segít, ha valakinek eleve nem megy az ismerkedés. Egy padtól senkinek sem lesz jobb a kommunikációs képessége és előnyösebb a külseje.

2019. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezt a pados lehetőséget mint említettem, csak példaként írtam.
2019. febr. 24. 16:52
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Igen és mit kezdjenek ezzel a nők? Nekik nem az a gondjuk, hogy ne tudnának ismerkedni, hanem hogy soha-senki sem elég jó nekik. Illetve aki az, az első dugás után általában köddé válik.
2019. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Szüleim korában évente egyszer volt búcsú, mindenki ott ismerkedett, táncolt. Sokan akkor keltek el, az én koromban heti 2x volt disco, aztán ennyi. Telefon nem volt, ha lett is telónk, másoknam nem volt úgyhogy elérhetetlen volt mindenki. Szerintem soha ennyi lehetőség nem volt még ismerkedni mint napjainknan, gyakorlatilag a világ másik pontjáról is tudnál keríteni neked tetszőt ismerkedni. Szerintem a lehetőség mindenkinek adott. Én élek a lehetőséggel, sikerrel.
2019. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rockarc ***** válasza:
83%

Nem kreativ otlet kell ide, hanem tesztoszteron, hogy oda merj menni. Amig csak maszatolni vagy kepes, addig a hajadra kenheted a kreativ otleteket.


Hozzateszem, hogy ez meg annyira csak a startvonal egy kapcsolatban, hogy felrajzolni sem erdemes, annyira vekony. Sokan meg a startvonal elott hasraesnek a cipofuzojukben, ha erted mire akarok celozni.


42F

2019. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!