Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki születésnapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki születésnapjára, ami még nem túl személyes, de nem is sablonos, azaz azért látszik rajta, hogy fontos nekem és gondoltam rá?

Figyelt kérdés
Névről már több mint másfél éve ismertük egymást, de októberben kezdtünk megismerkedni, randizni. Sajnos ez október középen olyan szempontból félbeszakadt, hogy én Németországban tanulok, de interneten, telefonon továbbra is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Egy hónapja voltam itthon, akkor ki is lett mondva, hogy együtt vagyunk. Nemsokára születésnapja lesz, de nem igazán van ötletem mit adhatnék neki, nem szeretnék túl személyeset, komolyat, mert még nem annyira komoly a dolog és félek elriasztaná, de azt sem szeretném, ha úgy érezné nem gondoltam rá. Sajnos az alkohol vagy bármi azzal kapcsolatos kilőve, nem iszik. A focit szereti, régen játszott is, sokszor szokott főzni, érdeklik a vízzel kapcsolatos dolgok, illetve sokat dolgozik számítógépen, néha pedig játszani is szeret. (Amugy 22 éves férfiról van szó) Szívesen készítenék neki akár kézzel is valamit, ami biztosan rám emlékeztetné, szeretek ilyen kreatív dolgokat csinálni, csak sajnos most semmi ötletem nincs. Illetve sütni mindenképp fogok majd neki. Segítséget előre is Nagyon köszönöm!

2017. dec. 28. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Tudod egyáltalán, hogy értékeli-e a kézzel készített ajándékokat? Mert, ha nem, akkor teljesen felesleges ilyet csinálnod.

Van kedvenc focicsapata?

Szeret olvasni? Esetleg egy jó könyv a vízi élővilággal kapcsolatban?

2017. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, értékelné. A real madrid a kedvence. Sajnos olvasni nem igazán szeret. Esetleg valami angollal kapcsolatos dologra gondoltam, most készül a nyelvvizsgára.
2017. dec. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!