Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik személy világfájdalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik személy világfájdalma nagyobb? A 14 éves kislányé, akit most dobott a barátja 2 hét után, vagy a 25 éves srácé, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 00:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen a srác fájdalma nagyobb. Ahogyan írta valaki, a lánynak úgyis lesz más előbb-utóbb.
2019. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A kislány előtt ott az élet, még csak most csöppent bele. A srác meg már érzi azt a keserűséget, ami valószínűleg egyre jobban át fogja hatni az életét, ahogy telnek az évek. De mindenkinek a saját fájdalma, keserűsége a legnagyobb. Nem értelmezhető a kérdés ebben a formában. (Én személy szerint a sráccal tudok azonosulni, mert én is ilyen kívülálló, furcsa ember vagyok. Nekem se volt párkapcsolatom sose, és én is úgy látom, hogy már nem is igen lesz. Meg egyre kevésbé vágyok rá. Sőt egyre ellenszenvesebbnek tűnnek a nők, ahogy öregszem. Már egy kapcsolatot csak kínos problémának vizionálok fejben, ami csak gondokat hozna az életembe, nem megoldásokat.)

Lehet itt világfájdalmazni, de vannak ettől nyomorultabb életek is, pl akinek nincs mit enni, vagy komolyabb betegsége van, annak nincs nagyobb fájdalma, mint ennek a kislánynak, vagy a srácnak? Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb.

2019. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted kinek a fájdalma a nagyobb: Aki elvesztette az édesanyját, vagy aki úgy nőtt fel az utcán, hogy se anyja se apja és csoda, hogy még él? A két dolog nem szembeállítható egymással és értelme sincs. Mindkettő szomorú, mindkettőmnek fáj, miért kéne ezt versenyeztetni?
2019. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a sajátja .


De a lúzer srác biztos nem ok nélkül járt így ! Ő maga tehet a sikertelenségéről . Kb kutyát nem érdekli mi lesz vele !

2019. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a sajátja.

A 14 éves lányt gondolom nem vigasztalja szakításkor, hogy ja, amúgy valakinek 25 éves korára még egyetlen szakítása sem volt. Ahogy a 25 évest sem vigasztalja, hogy a lányt elhagyták.

2019. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!