Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jót tenne a társadalomnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tenne a társadalomnak, ha az állam, az önkormányzatok nőket utalnának ki a rászoruló, nagyon frusztrált és magányos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ugyanúgy támogatnák ezt a dolgot is a maga módján, mint a gyerekvállalást, családalapítást.
2019. febr. 26. 17:32
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/510 anonim ***** válasza:
15%

"Válasz a kérdésedre: te nagyon durván beteg vagy. Pszichiátriai értelemben."


Téves. Látott már pszichiáter és megállapította, hogy nem vagyok patologikus eset. Közepes szintű depresszióval és szorongásra való erős hajlammal diagnosztizáltak, de még csak nárcisztikus sem vagyok szakember szerint. De persze biztos inkább neked kéne higgyek. Manapság mindenki azt hiszi, hogy önjelölt szakember. Értem, hogy te most aztán nagyon pipa lettél, mert leírtam pár kellemetlen dolgot, ami neked nem tetszik, de a pszichiátria egy szakma, és ezek a szavak, amikkel te itt dobálózol, jelentenek valamit. Szal te csak ne akarj engem diagnosztizálni, inkább magaddal foglalkozz.

2019. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/510 anonim ***** válasza:
5%

"Nekem is utaljanak már ki egy romantikus pasit aki minden nap hordja a virágot!:D"


És mi van, ha már találkoztál ezzel a pasival gimiben, csak figyelemre se méltattad? Mert általában ez szokott lenni. Az a pasi, akit már sokszor elküldtek és megtanult flegma lenni a lányokkal, mert csak az működik, már nem fog neked virágot vinni. Ahhoz az kéne, hogy ne váljon előbb kiégetté.

2019. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/510 anonim ***** válasza:
83%
Léteznek olyan pasik, akik jóképűek ÉS kedvesek. Nem kell szánalomból összejönnünk olyannal, aki undorít.
2019. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/510 anonim ***** válasza:
98%

"A nőnek viszont a keze a biztosabb orgazmusforrás."

+1

2019. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/510 anonim ***** válasza:
6%
#65 Hajszálpontos korrajz.
2019. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/510 A kérdező kommentje:
Így van, nagyon jól kifejtette ezeket a dolgokat.
2019. febr. 27. 14:31
 87/510 A kérdező kommentje:
A 65-ös.
2019. febr. 27. 14:32
 88/510 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a kérdezőt az sem zavarja, ha az édesanyját, húgát vagy a lányát utalják majd ki másoknak.


Tiszta Szolgálólány meséje. Ha nincs erőszak, akkor mégis mivel veszel rá annyi nőt a prostitúcióra?

2019. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/510 anonim ***** válasza:
93%
Hogy te mekkora egy phasz vagy :D :D. Mit képzelsz, a nők tárgyak és majd valaki rendelkezik velük ? Inkább téged kéne kiutalni egy méretes nem napon barnultnak, hogy hátulról jól megrakjon, merthát a szexhez neki is joga van . Mit szólsz?? Tetszene ? :D.
2019. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/510 anonim ***** válasza:
94%
Összefújta a szemetet a szél, látom. Gondolok itt a kérdezőre meg "kedves" #65-ös kollégára. Elborult agyú, megkeseredett incel mind.
2019. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!