Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért csinálják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csinálják azt, hogy sok férfit tartanak "tartalékban"?

Figyelt kérdés

Általában egy nőnek, hacsak nincs már teljesen stabil és hosszú párkapcsolatban (bár előfordulhat, hogy még akkor is) egyszerűen rengeteg pasi van így talonba. Tehát akinek így dobálja a csontot, húzza a mézesmadzagot, hagyja hogy nyomuljon rá de persze semmi testiség. Miközben pontosan megvan neki a "mainstream" pasija, tehát az akivel pontosan tudja, hogy vele össze akar jönni, vagy már össze is jött, vagy sokszor van az, hogy összevesznek szakítanak majd újra összejönnek. Akárhogy is, a legtöbb nő mindig tart magának néhány férfit tartalékba. Ezt hívják "talán polc"-nak is, vagy "holdudvarnak".

Miért tartanak a nők maguknak holdudvart? Tehát olyan férfiak halmazát, akik nyíltan vagy titokban össze akarnának vele jönni, de a nőnek csak max. vészesetben lennének jó, ami általában sosem történik meg.


2019. márc. 1. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ezt melyik red pill oldalról szedted össze?
2019. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerek ilyen nőket. Az lehet esetleg, hogy a faszik tudják, hogy semmi esélyük, a lány meg azt hiszi, őszintén a barátai. Egy beteg elme mindent láthat mézesmadzagnak.
2019. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Én ismertem ilyen nőt....nyehegett nekem, hogy jajjhát a viktor csak barátkoziiiik, azért hozott virágot szülinapjára....csak örült, hogy valaki csüng rajta. Én ezt nem szeretem, ha valaki nem jön be, időben leállítom, hogy nálam max barát, de valakinek ez kell...
2019. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettétek még észre,hogy ujjal mutogattok egymásra sok ilyen dologban,holott ugyan ezt csinálják egyes férfiak is,és persze nők is?És másra is igaz ez.
2019. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel szemben a férfiak mindig csakis és kizárólag egy nőnél kezdeményeznek, és arra az egyre tesznek fel mindent,mi?
2019. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert megtehetik. Mindig ez a válasz arra a kérdésre, ami azzal kezdődik, hogy a nők miért...
2019. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tartottam tartalékban senkit,de válogatni sokszor lenne miből.És tudják,hogy párkapcsolatban vagyok.
2019. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Mert aljasok. Pazarolják a másik fél idejét.

Viszont meg kell hagyni hogy ez nemfüggetlen, ugyan úgy előfordul férfiban és nőben.

A legfontosabb hogy az "áldozat" hamar kiszagolja ezt a helyzetet, így kevesebb időt pazarol valakire fölöslegesen.

2019. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

#2 ja, az exem is meglepődve, ma született bárányként nézett amikor beszéltem neki a pasifelhőről, amit sok nő tart, és mondta hogy milyen gáz :D


Nem ismerte fel magát, pedig ő ilyen vopt, ezt tudom, mert mellettem is talonban tartotta az exét, meg másokat is, és miután dobott, engem is talonban tartott, na meg szórakoztatóként a kapcsolatai közt, barátkozással, lelkizéssel, szexelgetéssel, és mint megtudtam, nem csak engem.


De más nőknél is láttam a felhőztetést, persze egyik se tudott ilyenről :D

2019. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők. De ugyanakkor férfiakban is. Közben az is megeshet, hogy csak nem látta a nő a férfin, hogy tényleg igazán komolyan szeretné őt. Vagy esetleg még az is lehetséges, hogy a férfi nem volt elég egyértelmű ahhoz, hogy a nő tudjon dönteni. Az éremnek két oldala van. Kérdezd meg magadtól kedves kérdező, hogy valóban megtettél minden tőled telhetőt azért, hogy a nőnél ne talonban legyél? Ha nem válasz jön ki, akkor kapcsolj rá gőz erővel. Csábítsd el. Sok sikert :)
2019. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!