Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha szorongók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szorongók és depressziós vagyok nők társaságában?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, akivel sokban hasonlítunk azt gondolom, de nem tudom megmutatni neki a fent említettek miatt. Elméletben tudom, hogy hogy kéne viccesen, vidáman, nyitottan, férfiasan viselkedni vele, de nem megy gyakorlatban. Most pedig nekem kéne lenyűgözni, volt hogy ő volt nyitottabb, de ennek vége, nem érez már semmit (lehet eddig is csak beképzeltem?), nekem kéne valamit alkotni. Hogy legyek laza vele, hogy érzékeltessem, hogy lehetne több is? Alkohol kizarva, mert nem olyan környezetben vagyunk. Vagy ha már semmi érdeklődést nem látok, kár is próbálkozni?
2019. febr. 22. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne emeld a lányt ennyivel magad fölé. Fejezd be a hülye idealizálást. Ő is csak egy ember, nem valamiféle angyal. Vannak értékei, vannak hibái, és ő is ugyanolyan problémáktól szenved. Az érzelmei, vágyai, érvei pontosan olyan fontosak, mint a tieid. Én csak akkor mennék neki az egésznek, ha sikerül egy szintre hoznod kettőtöket, és úgy beszélni vele, mint egyenrangúval, egy vonzó, érdekes, valós emberrel. A szorongás onnan jön, hogy mindig attól félsz, hogy az isteni lény jelenlétében kiderül, hogy te csak egy hitvány ember vagy. Mindketten hitvány emberek vagytok, úgyhogy no para.


2. Ne taktikázz, ne játszmázz, és ne kombinálj magadban. Ne próbáld meg másodlagos jelentésekből és jelekből levonni, hogy mit érez. Ha közölni akarsz valamit, akkor közöld egyenesen és egyértelműen, és ha tudni akarsz valamit, akkor kérdezd meg.


3. Felejtsd el a nagy pillanatokat és döntő romantikus alkalmakat, helyzeteket. A párkapcsolat kialakulása egy folyamat, amit nem lehet egyetlen pillanattal helyettesíteni. Ostobaság belekényszeríteni a másikat egy kiélezett döntéshelyzetbe, amikor még nem is ismeritek egymást eléggé. Az ismerkedés a kapcsolat nagyon fontos része, ne akard átugrani, nem lesz jó vége. Ha érdekel valaki, akkor a lényeg, hogy együtt legyetek, szép lassan minél többet osszatok meg egymással, és közben érezzétek jól magatokat.

2019. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hozzátéve egy nagyon jó nőről van szó, nem egy átlagosról, nem tudok vele lazázni, flörtölni, egyszerűen nem megy, de még az alapok se. Önbizalom kéne, de az meg nincs mire...
2019. febr. 22. 09:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

..volt hogy ő volt nyitottabb, de ennek vége.

Azért vége mert tényleg neked kellene lépni. Próbáld barátként kezelni, emberként, talán úgy nem olyan stresszesebb mint agyalni hogy jajj el ne rontsak valamit.

2019. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit a hármas ír, azt kéne megpróbálnod, bár borzalmasan nehéz az ilyen magunkfajta embereknek.
2019. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1-es

1. Nem tudom nem magam felé emelni, mert tényleg jobb minden szempontból, ő tényleg egy angyal és én tényleg egy hitvány szar vagyok. Nem vagyunk egy szinten, ezért is szorongok.

2. Na igen, kombináltam elég sokat, de volt is miért, adott jeleket, de az az igazság hogy egyszerűen ő ebből a szempontból is egy “angyal“, egyszerűen ennyire közvetlen, aranyos tud lenni egy magamfélével is.

3.Tudom, hogy folyamat, de már nincs sok időm, hamarosan soha többet nem látom, alig tudok vele beszélni, sietnem kéne, de eleve azt érzem hogy már késő, ha akart valaha valamit, mostmár biztos hogy nem, teljesen leszerepeltem nála, én hibámból természetesen.


3-as

Barátként kezeltem eddig, azért is nem lett semmi, amikor ő meg akart volna talán (?), későn kezdtem el értékelni igazán.

2019. febr. 22. 10:10
 6/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban 3-as nem barátként, mert az azt jelentené,hogy laza, vidám kötetlen beszélgetéseink lettek volna, de nem, egyszerűen nem tudtam hova rakni az ő közvetlenségét.
2019. febr. 22. 10:20
 7/15 A kérdező kommentje:

“Én csak akkor mennék neki az egésznek, ha sikerül egy szintre hoznod kettőtöket, és úgy beszélni vele, mint egyenrangúval, egy vonzó, érdekes, valós emberrel.“


Attól tartok erre már nincs idő, évekkel jár előttem mindenhogy. El kell felejtenem valahogy. Talán még találkozunk egy alkalmasabb időpontban. Köszi a válaszokat.

2019. febr. 22. 10:40
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát persze, elmenekülni a probléma elől mindig a legkönnyebb. Hitvány sz.rnak nevezed magad! Ha ennyire nincs önbizalmad, akkor keress fel egy szakembert, mert senki nem akar olyannal összejönni, aki még magát sem szereti.
2019. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha maszkok helyett inkább őszinte lennél vele? Elmondanád az érzéseid őszintén, de hagyd abba önmagad pocskondiázását, mert ez senkinek nem szimpatikus.
2019. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

77%-os te nő vagy?

Előtte nyilván nem pocskondiázom magamat. Próbálom magamat adni és most nem a depressziós, szorongó énemre gondolok, de csak ez jön össze.

A problémák túl nagyok az a baj, nem tudom most magamat dicsőíteni vele szemben, ha nincs mire. Osztálykülönbség van, érted? Elmondom az érzéseimet őszintén azt, hogy gondolod? Ahhoz kell valami alap nem gondolod? Nem vagyok öngyilkos jelölt, azért még pár napot a szemébe kéne néznem utána. Értelmes emberek nem is törődnek ilyen lányokkal, csak én vagyok ilyen idióta, mindenki tudja nagyjából hol a helye, én meg álmodozok lehetetlen dolgokról, mert egyszerűen szimpatikus lett emberileg, a külsőt könnyen elengedem, de az ilyet nem. Valamint csinált olyanokat, amiket egy ilyen lány soha nem csinálna egy magamfajtával,ezzel etetett be, de fel kéne fogni hogy ő ilyen kivételes személyiség, én meg nem vagyok az ő kivételezettje.

2019. febr. 22. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!