Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek tudható be, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tudható be, ha egy pasi ennyire ” fuggetlen?

Figyelt kérdés

Végre talál az ember egy fuggetlen pasit es örul neki , hogy a masik teljesen nyilt , mindig ráér , nem fugg masik nötöl , stb

De mi van akkor ha a pasi összeférhetetlen es önzö , azert van teljesen egyedul . Mi van ha peches volt ?

Ha idösebb korára teljesen egyedul van, felnött gyerekei nem tartják vele a kapcsolatot , ( allitólag ö nem akarja mert bújtatják a testvérét , aki lopott a gyerekei nagyanjától pénzt ). A fia csak akkor hivja ha penz kell , szerinte

Elsö feleseg elhagyta egy feletteséért , masodik meg hárpia volt folyton feltekenykedett es anyagias volt

Igy teljesen egyedul van a kutyajaval .

Jó , vagy rossz ember benyomását kelti?



2019. márc. 2. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

"hogy a masik teljesen nyilt , mindig ráér , nem fugg masik nötöl , stb"


Bár gondolom a magam 32 évével más korosztály vagyok, de velem pont ez volt a probléma, hogy mindig ráértem, nyílt voltam. Egyik nő sem akart tőlem semmit mert emiatt kiszámítható és unalmas lettem, a nőknek pedig izgalom kell, hogy ne nagyon tudják hányadán álnak, lehet agyalni hogy vajon mit akar a titokzatos férfi. Sajnos legalábbis nekem ez az élettapasztalatom.

2019. márc. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Inkább az a gáz, hogy a gyerekeivel nem tartja a kapcsolatot!
2019. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Első, te baromira el vagy tévedve.

Mert lehet a kapcsolat elején kell az izgalom - de igazából az újdonság ereje megadja ezt. 3-4 sőt hovatovább 6-7 év után nem arra vágyom a páromtól hogy ne tudjam mi van és titokzatos legyen...


Kérdező nem kelti rossz ember benyomását...

2019. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó ember és okos. Sokan kihasználták a múltban, ezért inkább óvatos. Nem akar még egyszer pofára esni. Én is ilyen vagyok.
2019. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3: Pedig ezt tapasztalom. Bár kapcsolatban nem éltem, de ismerkedésnél ha mindig ráértem , azonnal válaszoltam üzenetre és látszott, hogy érdeklődöm, az nagyon rossz pont volt. Mindig.
2019. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-s, na én pont nem szeretem, ha bizonytalanságban tart valaki.Ettől a típustól gyorsan lelépek.Nem vagyunk egyformák mi nők sem.Peches vagy, hogy ezzel a típussal sikerült kapcsolatba kerülnöd.
2019. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kérlek itt ne vitázzatok ! Válaszoljatok érdemben a kérdésre, ha tudtok , ha nem akkor passz
2019. márc. 2. 08:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan „ mindenki szhar, csak én vagyok a helikopter” típusnak tűnik.
2019. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is
2019. márc. 2. 08:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpi. A felnőtt gyerekei nem tartják vele a kapcsolatot, és minden az előző feleségek hibája...nem tudom, de élőben kéne megismernem hogy milyen, ez alapján nem tűnik egy főnyereménynek.
2019. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!