Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy viszonyuljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá? Nagyon kedvelem, de barátnője van.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik. Úgy tűnik nem is viszonzatlan a vonzalom. Viszont barátnője van. Az azért nem mellékes dolog, hogy tánc órán ismertem meg és akkor még nem tudtam a barátnőjéről sem. Nem tudom csak úgy annyiban hagyni, folyamatosan rá gondolok. De nyilván nem léphetek, sosem kavarnék bele a kapcsolatukba. Viszont a táncot se vagyok hajlandó abba hagyni. Így viszont folyton rá gondolok, meg hogy mi lett volna ha.

Az csak nehezíti, hogy vissza jelzéseket is add.

Ti mit tennétek a helyemben.



2019. febr. 18. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudsz esetleg másik táncra járni?

Egyébként pedig ne lépj semmit se, ne fiygelj a sracra, ismerkedj másokkal. Ne logj vele sokat.

2019. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Miért baj, hogy van barátnője?


Attól, hogy anyud főz odahaza, attól még szoktál enni egy gyroszt vagy hambit, nem?

2019. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2# Mi az hogy miért baj, hogy van barátnője? Mert tán tisztelem annyira, hogy nem kezdek ki a pasijával.

1# az sajna nem játszik, hogy másik táncsuliba járjak. A barátok is itt vannak stb.

2019. febr. 19. 00:07
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Baratnoje van. Mit akarsz? Keress magadnak olyant aki szabad. Pont.


En nem lennek sehol se harmadik kerek!

2019. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Ezek szerint kölcsönös a szimpátia.

Én is voltam már hasonló helyzetben, többször is, én most a férfi vagyok (pontosabban mindig férfi vagyok, sosem voltam nő :-D)

Attól h bnőm volt, v most feleségem van, szoktam néha flörtölni olyan nekem szimpatikus lányokkal, akikkel ez kölcsönös, korábban iskolában, most munkahelyen, de más közösségi helyeken is. Mondjuk 2 évente van 1 ilyen.

Ilyenkor kezdeményezek, megismerkedünk, de már az elején tisztázom, h van párom és csak barátságból közeledtem. Eddig ezzel sosem volt semmi problémám, ezek a lányok azóta is barátaim és tartjuk a kapcsolatot.

Sztem akár te is kezdeményezhetsz ebben az esetben, nem gáz, hiszen nem partnerként közeledsz hozzá, hanem csak h megismerd, mint a táncra járó egyik embert. És az elejétől kezdve így is kell kezelned, szerencsés esetben ő is így fogja kezelni, ebben nincs semmi kivetni való.

Ha viszont ő többet akar, akkor tudtára adod, h te ezt így nem. ha ő esetleg csak dugi pajtit lát benned és csalódsz benne, akkor sem történik semmi, hiszen nem a párod volt, csak egy srác a táncról, nincs féltékenység, nincs balhé.

Ezek az én tapasztalataim, remélem hasznát veszed.

2019. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Én azt tenném, hogy mérlegelném mennyire tetszik. Ha nagyon bejön akkor megpróbálnám elszeretni a párjától. Szerelemben és háborúban mindent szabad. Nem kell lefeküdnöd vele amíg a csábítás zajlik. Elég ha dúrván flörtölsz vele. Ha szebb vagy a nőjénél esélyes hogy otthagyja érted.
2019. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!