Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőzésnél nálatok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzésnél nálatok volt olyan, hogy az első találkozókor legszívesebben elmenekültetek volna? Esetleg megláttátok az illetőt és elsunnyogtatok, vagy oda sem mentetek hozzá?

Figyelt kérdés

Például teljesen máshogy nézett ki a képen, mert szétretusált vagy régi volt a kép. Vagy más volt a személyisége, és a kisugárzása mint amit előtte képzeltetek mondjuk a megelőző chateléseknél.

Hogyan történt az egész eset?


Nemet és ha lehet kort is írjatok. Köszi.


2019. márc. 2. 13:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Még nem, ugyanis vissza se írtak soha a nők társkeresőn. 39F/szűz.
2019. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Olyan volt hogy amikor megláttam tudtam, hogy ez lesz az utolsó randink, mert tíz évvel öregebbnek tűnt a képéhez képest. De azért eldumálgattam vele egy órát kávézás közben...
2019. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Volt igen. Lepusztult külsővel jelent meg a férfi. Susogóc naci, koszos cipő, ING. Nem is értettem, úgy gondolhatta, ha randira inget vesz fel akkor már megadta a módját. Egy órát azért eltöltöttem vele, nem akartam egyből sarkon fordulni. 30/N
2019. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem szabad ott hagyni most azt az 1-2 órát igazán ki lehet bírni. Mondjuk nekem olyan volt hogy a nőn ami volt nem nevezném ruhának inkább bugyi melltartónak alig vártam hogy lelépjek 25 f
2019. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb esetben tudtam, hogy nem lesz folytatás már az első percben, de 1-2 órát mindig kibírtam.Nem akartam megalázni, mivel engem sem alázott meg ezzel soha senki.Empátia.Ha segíteni nem tudok neki, legalább ne bántsam.
2019. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Haha! 1x volt ilyen! Már képen se nézett ki jól, de úgy gondoltam adok egy lehetőséget neki, hátha csak előnytelen a kép. Hát nem! Élőben szegény még csúnyább volt. 1 randit megéllt a dolog, de amint tudtam tipliztem. Többé nem írtam rá.
2019. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk nem értem, egy-két órát miért kell kibírni? Szerintem az rengeteg, fél óra elég.
2019. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Na akkor elmondom a véleménymet. Szóval egyszer nem társkeresőztem, inkább a spontán utcai-bolti stb. ismerkedésnek vagyok a híve. Ott real-time látja az ember a másik külsejét. + Ott van a beszélgetés. A kettőből azért lehet következtetni a személyiségére, meg, hogy bejön-e az illető.


Véleményem szerint nem érdemes sok időt szánni olyan emberre akivel többet úgysem fogok találkozni.

De Én mindennel így vagyok. PL:: Csoport- és osztálytalálkozóknak sem látom értelmét, mert a semmiről beszélgetni baromság. (nem is mennék el, mert x év távlatából csak tényleg a semmiről beszélgetne az ember) Egyetemről volt egy-két ember akivel tartottam a kapcsolatot, de már az is megszakadt. Munkatársakkal 90%-ban csak kollegiális viszony van. Minimális jópofizással. Most lehet érdeknek nevezni, de ez van.

2019. márc. 2. 15:26
 9/30 Karena26 ***** válasza:
92%
Kedves kérdező! Te így csinálod, ez teljesen rendben van. Más meg máshogy csinálja, és az is ok. Kinek mi jön be jobban, hogy bírja az elutasítást inkább: face-to-face azonnal, vagy némi ismerkedés után ki nem mondva.
2019. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
2%
Oh, ki az a nyomi, aki társkeresőzik? Soha nem pazaroltam rá időt, különben is a jó nőket nem neten lehet találni!
2019. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!