Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki talált párt személyiségzavarosként?

Figyelt kérdés
Attól kérdezném, milyen személyiségzavar, és meddig tartott a kapcsolat, a másik félnek volt-e ilyen jellegű problémája, egyáltalán tud(ott)-e róla, hogy neked milyen bajod van, stb.
2019. márc. 2. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Találtam, csak nem tartósan.
2019. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írjátok le légyszi, melyik típusú személyiségzavar, mert sokféle van :) köszönöm
2019. márc. 2. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Enyhe borderline és később erős pánikbetegség ,ma gyógyszerek nélkül élek kutyaterápia segített ma már saját kutyám van.

Házasságban élek húsz éve,párom sokat segített.

2019. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Borderline. Neki nincs semmi ilyen jellegű problémája, ritkán vannak "depis", magába fordulós időszakai, de nem ismerek olyan embert, aki élete minden napján full boldog meg elégedett lenne. Természetesen a kapcsolatunk elején mindent elmondtam magamról. Ő megértő, türelmes és kitartó, valamint nagyon szeret engem (én is őt). Mellette sokkal jobban érzem magam, pozitív irányba változtam. Most volt az 5. évfordulónk.
2019. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- Borderline

- Az első 2 és fél hónapig, a második 3 és fél éve, jelenleg is tart

- Feltehetőleg nárcisztikussal volt az első kapcsolatom (bár őt doki nem diagnosztizálta, ezért csak feltételezés), a jelenlegi páromnak enyhébb dühkezelési problémái vannak. Sosem bántott, de nagyon ijesztő, amikor épp dühös/ideges.

- Az első pasim nem tudott róla, mert akkor még én sem tudtam. A második tud róla, bár tény, hogy már 2 éves volt a kapcsolatunk, mire meglett a borderline papír, szóval sok időt töltöttünk úgy együtt, hogy egyikünk számára sem volt tiszta a helyzet.

2019. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel a borderline betegséggel az a baj , hogy egyik nap tegyük fel szimpatizálsz valakivel , másnap meg úgy csinálasz mint ha életetekbe nem találkoztatok volna és teljesen kerüld a társaságát. Az ilyennel nem tudom ki akar megküzdeni..
2019. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó azért ez nem ilyen fehér és fekete...


De rendkívül nagy fokú empátia szükséges hozzá.


Feltétel nélküli elfogadásra csak a kutyák képesek,mondjuk minden tiszteletem ezeké a négylábúaké.

2019. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Látom, te is a wikipédián szerezted az "ismereteidet" a borderlineról, azért írtál ekkora f***ságot. :D Persze, te nyilván a legkisebb nehézséggel sem küzdenél meg, hanem eldobnád a párkapcsolatodat (ha volt egyáltalán valaha).
2019. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!