Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen le vagyok sokkolva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen le vagyok sokkolva, a lány akit megkörnyékeztem azt mondta, hogy nem kell PUAs technikákat használnom hogy meghódítsam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép, egy bizonyos ideje nekem nagyon tetsző lányt szólítottam le sok bizonytalanul elpazarolt idő után.


Kiindulva abból, hogy egy férfi magabiztos kell hogy legyen, jo dumával kell hogy rendelkezzen, és hogy ne önmagát adja hanem ennél jóval többet nyújtson ezeket mind betartottam.


A lány sok ismerősöm szerint nem csak szép hanem nagyon éles elméjű. Leszólítottam és a klasszikus PUA stílusú szöveg után nevetve megjegyezte, hogy nem kell kézikönyvből ismerkedem vele, elég ha autentikus énemet adom és hogy ezek a nyitószöveges dolgok mind elkeseredett, alacsony önbizalmú férfiaknak készültek.


Mit tegyek? Ti PUA hívek mit gondoltok erről? Keressek egy butább és naivabb lányt?



2019. márc. 2. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van. A PUA szerintem is az alacsonyabb intelligenciájú lányokra lett kifejlesztve, akik nem látnak át a sorok közt.


Amúgy a szövegedből nem egyértelmű, hogy vége lett-e ezzel a lánnyal, vagy még menthető a helyzet, ha legközelebb magad adod.

2019. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem hogy örülnél ennek. A legjobb dolog ami veled történhet. Az a baj, hogy hosszútávú kapcsolatokban semmi értelme ezeknek a taktikáknak. Hiába játszod pár hónapig, hogy jobb vagy több vagy a valóságnál, előbb-utóbb úgy is kiderül. És akkor simán ki fognak dobni. Viszont ha ennek a lánynak már a kezdetektől magadat adod akkor ezerszer több esélyed lesz rá, hogy veled marad hosszú távon.

A PUA semmire nem jó ha kapcsolatot akar valaki. Hiába tetszik az akinek az elején kiadja magát ha 2 hónap múlva rájövök, hogy köze nincs hozzá. Nem fogok vele maradni.

2019. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

"elég ha autentikus énemet adom"

Miért akarnál mást keresni, mikor nem utasított vissza? Komolyan...

2019. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
😂😂😂🤦‍♀️
2019. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

" Leszólítottam és a klasszikus PUA stílusú szöveg után nevetve megjegyezte"


Örülj, hogy nem körberöhögött!

2019. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
PUA stílusú szöveg.? Kár, hogy nem vagyok képben.
2019. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezután hanyagold a pua techikát. De ismerkedj vele továbbra is. Van esélyed
2019. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha te Pua hívő vagy, akkor igen, keress egy magadhoz való buta és ostoba lányt.
2019. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

A PUA a magyar neplelekkel nem kompatibilis.


Zarkozott tarsadalom.

2019. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Itt van egy lány, aki leírásod szerint szép, okos és tetszel neki, és még azt se várja el, hogy megjátszd magad. Erre a reakciód: keress-e egy buta lányt.


Ugye nem baj, ha levonom a következtetést, hogy te nem vagy éleseszű?


Egyébként bemásolom egy másik válaszom:


Azért nézem le aki puázik, mert ostoba. A pua egy pénzlehúzó baromság, aki elhiszi, az ugyanolyan hülye, mint aki hisz a gyógyító kristályokban, celebek étkezési tanácsait követi, akiknek pedig semmi képzettségük ehhez, vagy elhiszi a before-after képeket a fogyitablettáknál meg akik azt hiszik, tényleg meg lehet tanulni két hét alatt angolul tanulókártyákkal. Aki ezeket elhiszi, ostoba, és férfiak is tömegesen nevetnek ezen, nem csak nők.



Egyszer láttam egy képet, ahol puásoksorban vonultak, ez jutott eszembe róla:



https://www.youtube.com/watch?v=RPAc-vIY6b0



Az a baj, hogy a nők tanácsit baromságnak nevezitek, lekezelően válaszoltok, de pénzt adtok egy hozzátok hasonlóan nő nélküli, idiótának, mert az ő ötleteit elhiszitek. Majd egy férfi, aki szintén szerencsétlen, megmondja, mit kell akarniuk a nőknek.



Azon kívül a pua lekezelő a nőkkel. Itt eddig bárki bármire azt mondta, pua táborban tanulta, az olyan volt, hogy például vegye vissza a nő önbizalmát, beszéljen vele lekezelően meg ilyenek. És maga a pua is ezt tanítja neked, ezért sose fogsz belőle kijönni. Elveszik a pénzed, és egyetlen kulturált, értelmes,tanult nő se járna egy olyan emberrel, aki horoszkópokban hisz, az ásványok gyógyító erejében hisz, tagadja a finnugor nyelvrokonságot, homeopátiás gyógyszereket szed, és ebbe a sorba illeszkedik be a pua is. Komolytalan az egész, és komolytalan embernek tűnsz tőle. És nem azért mert nem tudsz csajozni, hanem mert egy hiszékeny idióta vagy, mint aki vegán bőrtáskát vesz meg lájkolja a neten a beteg kislányt, mert attól meggyógyul.



Na, nekünk értelmes nőknek ez a bajunk a PUA-val A többiekről nem tudok nyilatkozni.

2019. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!