Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek ezek után furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ezek után furcsán rám az emberek? 20/F

Figyelt kérdés
Minden szégyenérzet nélkül kijelentem bárhol és bárkinek,hogy én a fiatalságom ellenére nem akarok semmit sem a lányoktól, sem párkapcsolatot de szexet sem. Nem vonzódom hozzájuk és nem is kívánom őket. Nem siránkozok amiatt,hogy 20 évesen még szűz vagyok mert egyáltalán nem érdekel és azért sem állok le hisztizni mert semmilyen kapcsolatban sem voltam a lányokkal. Számomra más dolgok sokkal fontosabbak és többre is nézem őket a lányoknál. Nem akarok gyereket,családot,feleséget sem. Nem megyek a nagy tömeg után és egyik lány után sem fogok "futni" a többi kandúrral együtt,hogy majd Ő kiválassza a legjobbat magának a többiek meg mehetnek amerre látnak.

2019. márc. 2. 14:23
1 2
 1/17 marcipántea ***** válasza:
76%
Ámen, te ilyen vagy. Az emberek szinte mindenben találnak valami olyat, amin meg tudnak botránkozni, főleg fiataloknál. Fiatal vagy még, nem szeretik ilyenkor az ilyen határozott "én aztán soha!" kijelentéseket, de most mit lehet erre mondani. Ne figyelj oda. Mindenkit ér kritika, mert mindenkinek a maga értékrendje a normál, de ez miatt ne rágódj semmin.
2019. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem néznek furcsán,ha homoszexuális vagy...
2019. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jaj Bazsi. Miért kell ez? Mi történt a héten? Valaki beszólt?
2019. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bu,zi
2019. márc. 2. 15:30
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Oké, és? Minek írtál?
2019. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért ne.
2019. márc. 2. 16:31
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Szóval ennyire unatkozol, hogy "miért ne?" alapon kérdéseket irkálj a semmiről. Ahham...nagyon átlátszó vagy.
2019. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a semmiről írtam.
2019. márc. 2. 16:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Balázs, megbeszéltük, hogy az eredeti kérdéshez írsz. Morci vagyok.
2019. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én oda nem írok semmit sem.
2019. márc. 2. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!