Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nehéz olyan barátnőt találni aki a rosszban is kitart a párja mellett?

Figyelt kérdés
Milyen jó lenne olyan nőt találni aki kitart a párja és a baj van akkor mellette áll a betegség van akkor elkíséri támogatja ápolja, ha anyagi gondok vannak akkor kitart mellette stb
2019. márc. 3. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem előbb leszel John Rambo vagy Chuck Norris.

32/f

2019. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem nehéz, hanem lehetetlen.
2019. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, igazából ez az egy dolog amit irigyelni szoktam másoktól, mert láttam már ilyet a környezetemben.. Szerintem ez a legjobb dolog a világon, amikor valaki úgy szeret, hogy nem kell félni az elvesztésétől, nem kell attól tartani, hogy nem lesz ott holnap velünk.
2019. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy hangzik, mintha folyamat bajban lennél, és állandó gondoskodásra szorulnál.
2019. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki szeret ez mind magától adja magát.

Én szerettek egy férfit bár nem viszonozta, de beteg volt elkisértem az orvoshoz majd jól megkaptam, hogy nem kell őt kísérgetni.

2019. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem lehetetlen.


Apám 3 évig volt beteg mielőtt meghalt, anyám sosem adta fel, vitte kezelésekre(apám rákos volt és az egyik lába sem vot rendben, így nehezen tudott járni, vezetni), végig kitartott mellette, mert apám volt számára A Férfi.Utána évekig nem tudott más férfira nézni.


Azt "kell" megérteni, hogy ez nem csak a nőn múlik, egy párkapcsolat sosem egyoldalú.A szeretet akkor tud áramolni két ember között, ha kölcsönös.


Tedd fel magadnak a kérdést:


Én megtenném ezt egy nőért?

2019. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Volt hogy meg is tettem nem is egyszer
2019. márc. 3. 11:29
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7.És ebből van egy sérülésed?
2019. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Mondhatjuk úgy is sajnos
2019. márc. 3. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, csak fel kell ismerni.

Volt, hogy (nőként) mindent megtettem, segítettem mindenben, és én voltam az egyetlen fix pont az életében. Erre a pasi kisakkozta, hogy bármit meg lehet vélem tenni, úgyse fogom elhagyni. Ez viszont így már nem volt igaz. Ő csodálkozott a legjobban, mikor kiraktam, és persze, hogy azóta is én vagyok a mocskos ku.rva, egy szatyor ruhával utcára tette. (Ez persze nem igaz, de ő így meséli mindenkinek.)

Hamar megtanultam, hogy nem éri meg, soha senki nem fogja meghálálni, egy szerelem nem erről szól. Aki ezt elvárja, az csak ki akar használni.

2019. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!