Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért választotok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért választotok olyan barátnőt aki mellett másokról ábrándoztok, másokra izgultok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a férfiak ilyenek. Hiába van egy 10/10 bombacsajuk, egy idő után akkor is elkezdenek másról fantáziálni, ha igazából nem akarnának félrelépni.

Nekem is nagyon nehéz elfogadnom és nem ezen agyalnom, hogy a párom kikkel mit csinál gondolatban :(

2017. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
a nők büszkesége a béka segge alatt van,és ez ebben is látszik....inkább elnézik hogy gerjed másra is semmint hogy szakítsanak és a barinők előtt kénytelen legyenek egy kevésbé gizda sráccal mutatkozni BASTA
2017. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Férfi vagyok, ezért nem veszem magamra a fiúk kijelentést :D

Nem választok olyan nőt akit nem tudok teljes mértékben szeretni... Inkább vagyok egyedül és várok nyitott ajtókkal hátha valaki betoppan az életembe akivel megtaláljuk egymásban azt amire vágyunk...

2017. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A kevésbé gizda is ugyanúgy félrekúrhat gondolatban és fizikailag is, úgyhogy felesleges ezzel takaródzni.
2017. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
79%
Férfiként szánalmasnak tartom őket.
2017. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

4-es tetszik nem tetszik igen nagy a korreláció a gizdák és a megcsalók közt. azon egyszerű logika alapján hogy ők tudják hogy a csaj odavan értük szal ez az belefér...de ha mégis egyszer elszakadna a cérna összejön mégegy csaj seperc alatt mégis miért legyenek jók a nőkhöz???

de a női logika ebből is kiutat talál egyszerű hipotézissel:rosszul bánik velem a választottam???hát igazából ha mást választottam volna lehet az legalább ennyire rosszul bánna velem

2017. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Akinek volt már 1 évnél hosszabb kapcsolata és azt mondja, hogy soha nem jutott eszébe más az egy hazug. Nőkre és férfiakra is igaz.


Az pedig semmit nem jelent, hogy kapcsolatot nem látott fiúk/férfiak esküdöznek, hogy ők aztán nem gondolnának másra.

2017. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú ilyen, ezeknek a világfájdalom kérdéseknek nincs semmi értelme és sértő a normálisokra nézve. Aki ilyet csinál az tapasztalatlan, vagy görény, vagy kiskori trauma miatt nem tud kötődni, ezerféle oka lehet. De igazából tök mindegy, mert aki nem tud a vágyaival diszkréten megbirkózni anélkül, hogy bántana másokat azt egyszerűen kukázni kell és keresni tovább a boldogságot. Mindig lesznek rossz és sérült emberek, ha nem a gyógyításuk a munkád akkor fölösleges az okokat firtatni, csak kerüld el őket messzire.
2017. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, de egyetértek 7-essel 100%-ig. Szerintem sincs olyan kapcsolat, amelyikben néhány év alatt nem jönnek "más oldalról" sugallatok. Viszont nem mindegy, hogy ezt valaki némán lerendezi saját magában pár hét alatt, vagy pedig elkezdi hajtani a friss húst, mert végig sem gondolja, hogy mik a következmények.
2017. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a hetessel teljes mértékben, de én azt sejtem, hogy a kérdező nem arra a jelenségre kérdezett rá, amiről hetes beszélt. Ez csak egy tipp, a szenvedélyes megfogalmazásból gondolom ezt, talán majd felvilágosít minket, hogy mire gondolt. Talán ez a kérdés inspirálhatta a kérdezőt: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..
2017. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!