Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy 36 éves férfival, aki az anyjával lakik, és fix munkája sincs?

Figyelt kérdés

Azt mondta oda született, soha nem is élt még külön, egy panellakásban lakik az anyjával. Állítása szerint, ha lenne párja elköltözne. Most éppen nincs munkája, de azt mondta már folyamatban van 1 állás (idénymunka) pár nap múlva kezd.

Nektek nem szólalna meg a vészcsengő ettől az egésztől?


2019. márc. 3. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

És ha lenne párja hirtrlen munkája is lenne? Vagy hogy?

Nem! Mivel én sem így fogom fel ezért ez már különbözik.

2019. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Randi egy dolog, kapcsolat más másik. Utóbbi esetben biztos nem. Ennyi idősen hol az egzisztencia? Hogy lehet jó családapa? Hogy lehet vele közös programokat, utazást szervezni ha csóró? Nem kell 400 ezres fizu, de stabil állás és szakma igen.
2019. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
De a randi is minek ha tudod nem lesz ebből több? Ha segiteni haverkodni akarsz vele az meg már nem randi...
2019. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt :D
2019. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Csak a nők lakhatnak mamahotelben és lehetnek munkanélküliek.
2019. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Te randiznál egy olyan nővel aki 36 évesen mamival lakik és alkalmi munkákból él?


Kedves előző, nem, ez sajnos a nőknek sem megengedett... vagy te ennyire elnéző vagy? Mert én nőként nem!

2019. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Lol. Az összes hasonló korú haveromnak van lakása, kocsija, és normál, jól fizető melója, miközben többen egyedül vannak.


Szerinted mennyire vagy versenyképes?

2019. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A húgom 23 éves, 4 éve, érettségi óta lakik otthon a szüleinkkel úgy, hogy dolgozik folyamatosan eladóként. A rezsibe, lakhatásba, kajába nem kell beszállnia és így havi több mint 100 ezer forintot tudott félretenni, ennyi idő alatt olyan 5-6 millió forint félretett pénze lett, ami szerintem nem rossz, nem fog rosszul jönni majd a jövőben.


Ezek alapján ennek a férfinak akkor tízmilliói kell legyenek félretéve :D Vagy neeeeem? :D

2019. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

# 8/8

Mindenkinek annyi félre tett pénze van amennyit megtehetett. Mennyi félre tett pénze lehet annak aki egyedül él 130 ezres keresetből egy 50 ezres albérletben? Neki mitől lessz jobb? Hogyan fejlessze magát ? Van ideje Az éh halál és az utcára kerülés között egyáltalán másra gondolni vagy tanfolyamokat csinálgatni ?

2019. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi? Ez most hogy jön ide, amiről beszélsz?


A kérdező által leírt férfira reagáltam. Együtt lakik az anyjával és már 15-18 éve munkaképes korú állapotban van. De szinte biztos, hogy semmi félretett pénze sincs.


A húgomat és a kérdező által írt férfit hasonlítottam össze, mert mindketten otthon élnek szülővel.

2019. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!