Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá, ha csak heti 1x találkozunk kb.5 percre?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Magántanárhoz járok angolra, és utánam szokott jönni egy lány, aki valahogy az átlagnál is jobban tetszik. Egyszerűen nagyon igényes és szép, és belsőleg meg nagyon intelligens és ilyen szolid típus.


Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmet? Az oké, hogy igényesen öltözködöm, meg érdeklődöm, de mondjuk milyen témákat tudnék felhozni? Vagy tud valaki valamilyen trükköt, vagy valami? :D


Köszi előre is a tanácsokat.


2019. márc. 3. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ebben a heti öt percben esélytelen közelebb kerülni. Kiserelj meg egy közös programra hívást :) Mivel minden héten látod, fel tudsz rá készülni. És nagyjából ismered is, tehát szerintem itt az ideje feltenni ezt a kérdést .
2019. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Karena26 ***** válasza:
100%

"Véletlenül" felejts ott valamit a tanárnál, és akkor menj vissza érte, mikor vége a lány órájának. Így együtt tudtok távozni. Láthatod, jön-e érte valaki, merre megy, és pár mondatot is tudtok váltani kifelé menet.

Ha látod, hogy pozitív jelzést kapsz, el is mehetsz vele egy kis darabon, mert "éppen arra van dolgod". Vagy ha vagány vagy, és látod rajta, hogy felfigyelt rád, "vallhatsz" is neki. ;)

2019. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös tanulás felvetése esetleg? A segítségkérés az egyik legelfogadottabb flörtölési forma.
2019. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek tök jó tippek eddig :)
2019. márc. 3. 18:49
 5/6 A kérdező kommentje:
És megjelenés tekintetében hogy lehetnék vonzóbb? 185 cm magas vagyok egyébként, általában parfüm is szokott rajtam lenni. Ing-kardigán kombó?
2019. márc. 3. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az ingen agyalj, hanem hívd el egy kávéra!
2019. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!