Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 hét alatt megszűnhet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét alatt megszűnhet az érdeklődés ha nem találkozunk?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy számomra különleges fiúval, 1 egész délutánt és egy egész éjjelt együtt töltöttünk, rengeteget beszélgettünk, ismerkedtünk (egyéb dolgok nem történtek még). Ezután én elutaztam másfél hétre, ő egy hétig folyamatosan írt, keresett, felhívott, egyértelműen kijelentette, hogy szeretne megismerni, sőt többet szeretne ennél, közös programokat talált ki, ès folyamatosan visszahívott a városba. Egy hétre rá is keresett, de már olyan érdektelen volt, és az üzeneteire nem tudtam mit válaszolni mert semmitmondóak voltak, így nem írtam vissza neki, most fogok majd visszamenni a városba ahol lakik ő Én meg ott kolis vagyok, de nem merek írni neki, mert nem akarom az utánafutás látszatát kelteni, így viszont nem biztos hogy találkozni fogunk. Szerintetk már nem érdeklődik, vagy mit kellene tennem? Engem nagyon érdekel és sok bennünk a közös.

2019. jan. 1. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Téged nem érdekel, csak mesélem.

32/f

2019. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát vess fel egy érdekes témát és nézd meg, hogy reagál.
2019. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem valaszoltal neki, es az o erdeklodese szunt meg? :"DDDD
2019. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem válaszolsz neki, vagy nem is próbálod te is érdekesebbé tenni a témát, ezért rosszul fogja érezni magát, hogy ennyi ismerkedés után még mindig semmi.

Ha nem változtatsz azonnal magadon, és teszel te is egy kicsit a kapcsolatért, akkor elkezd ismerkedni más nőkkel, akik tényleg boldogítják.

2019. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!