Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kevés vagyok azokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kevés vagyok azokhoz a lányokhoz akik tetszenek nekem. Miért érzem úgy, hogy nem ütöm meg a mércét, és nem vagyok elég jó nekik. Miért bizonytalanodom el és érzem magamat kevésnek magamat melléjük?

Figyelt kérdés
Amikor rájuk nézek úgy érzem, hogy egy külön világ vagyunk. Ők jobbat érdemelnek. Tudom egy vesztes vagyok.

2019. márc. 4. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ameddig ez marad a meggyőződésed, addig igaz is lesz. Pláne, ha semmi erőfeszítést nem teszel azért, hogy ez változzon, hm?
2019. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd meg a legtöbbet amit tudsz, aztán próbálkozz. Ennyit tudsz tenni, a többi miatt felesleges aggódni.
2019. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Akkor sajnos lentebb kell adni az igényeket.

Ronda/kövér lányoknál talán szerencséd lehet.

2019. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Az igazi kérdés az,hogy miért nem bízol magadban.Fejleszd azt a területet,ahol bizonytalan vagy.
2019. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
65%
Szimplán nézd meg őket smink nélkül és fordul a kocka. :D
2019. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó


Most a lányok 85-90%-át Rekteld be. Mesteri:D

2019. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kövérekkel nem fogok ismerkedni. Ha én is sportolok, odafigyelek az érkezésemre és nem vagyok ekhizva akkor ezt elvárom a másik oldalról, hogy legalább ne legyen ekhízva. Nem azért mert tökéletes alakú lányra vágyom hanem azért mert számomra nagyon fontos az egészség.
2019. márc. 4. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:

De mivel van a bajod magadon? Arc? Pénz? Menő duma?


Szerintem szép lányokat tulsagosan felfokozod.Szépség csak egy tulsjdonsag.Lehet ha összességében nézed őket akkor nem is olyan jó csajok.


Vagy a konkurencia zavar?

Mit foglalkozol velük? Magadra koncentralj meg a jó dolgokra! Magad ellensége vagy, vagy mi?

2019. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, túlagyalod. Mert kevés az önbizalmad. Önbizalomhoz (és sok mindenhez) meg alap a kellő önismeret. Ergo belül kezdd a változást.


Ezen felül nem kell kategorizálni különösebben, se elvárni különösebben semmit. Csak jöjj tisztába magaddal, aztán add magad, menj, ismerkedj, és ne kapaszkodj bele az eredményekbe, hanem örülj a jelennek. Közben legyél felősségteljes, és odafigyelő, de nem mártir. Arany középút.

2019. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Keres eg dagi csajt és kezdj el vele sportolni ! Így segítesz is neki még lefogy !


De modell csajt ne akarj ha te magad toketlen nyomi vagy ! Jezusom 😂

2019. márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!