Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kevés vagyok azokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kevés vagyok azokhoz a lányokhoz akik tetszenek nekem. Miért érzem úgy, nem ütöm meg a mércét, és nem vagyok elég nekik, miért bizonytalanodom el és érzem kevésnek magam melléjük?

Figyelt kérdés
28F

2015. ápr. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
talán mert így van?
2015. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valósznűleg nem hiába érzed!


Arcberendezés? Túl súly? Alacsonság? Kicsi farok?

2015. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenem épp, egészséges és megfelelő méretű, és nem vagyok fogyatékos. Anyagi szempontok tesznek bizonytalanná, lehet, hogy nem tudnám megadni nekik amit elvárnának ilyen téren. Ez okoz bennem ilyen érzéseket. Törekszem, próbálkozom anyagi téren de ezt érzem sajnos és ez blokkot okoz bennem.
2015. ápr. 18. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kevésnek, hanem legyen benned az, hogy igenis sikerülhet. Most mivel vagy kevesebb másoknál? Attól, hogy nincs valami sok pénzed, és? Ezért van a szeretet az elfogadás, megértés, ez csak egy állapot ami változhat később. Olyan felületes dolgok miatt, mint a pénz, ne érezd magad kevesebbnek, mert kiül az arcodra, legyél elégedett magaddal ne a hiányokat nézd, hanem a jó tulajdonságaidat!
2015. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők kevesek hozzád
2023. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!