Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem gond az ha egy srácnak nincs sok önbizalma?

Figyelt kérdés
Régebben bátran oda mertem menni lányokhoz ismerkedni de szinte mindig elutasítottak ez pedig egy idő után eléggé elvette az önbizalmat.

2019. márc. 6. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Számomra a lehető legrosszabb tulajdonság a határozatlanság, önbizalomhiány. Szinte biztos vagyok benne, hogy a szexben sem irányító, nincs sok tapasztalata, nem rutinos. Nekem ez a katasztrófa kategória. De én sem lennék neki megfelelő.
2019. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sokaknak nem gond. Inkább az zavarja őket, amiért sokaknak nincs: rossz kinézet.
2019. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha jól nézel ki nem gond. Ma már a lányok is kezdeményezőek és sokszor a csajok szedik fel a nekik tetsző srácokat.
2019. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, sőt előny, mert én is önbizalomhiányos vagyok. Zsák a foltját.
2019. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is ez előnynek számít, akinek sok az önbizalma az számomra taszító.
2019. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézz ki a srác akkor nem katasztrófa ! De ha csúnya és mellé tutyi - mutyi az szívás , nem hiszem hogy bárkinek megfelelne.
2019. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A kutyának sem kellesz, és ezt te is tudod.
2019. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a srác külseje kevésbé fontos, legyen egy fokkal szebb az ördögnél (na jó, ne legyen túlsúlyos, mert azt utálom).


Én az vicces és intelligens srácokat szeretem, kifejezetten erre bukok, ha valaki megnevettet és szórakoztat a dumájával. Aki önbizalomhiányos, az nálam szóba sem jöhet, nagyon gáz.


Egy férfi fő tulajdonsága, hogy több önbizalma van mint nekem, és tud dönteni, ahol én nem tudok.

25/L

2019. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!