Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el mindig?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy egyszerűen sikertelen vagyok a társkersés terén.

Az tény,hogy alapvetően introvertáltabb típus vagyok és nem vagyok egy csajozógép(de nem is kívánok az lenni).

Próbálkoztam már többször szimpatikus lányoknál,de sikertelenül.

Mindig az az érzésem,hogy csak én akarok bármit is,a másik pedig nem.

Igyekszek kedves,figyelmes lenni,beszélgetek a másikkal,programokat szervezek,de semmi haszna.

Egyszerűen nem vagyok szerethető,úgy látszik.

26/F



2019. jan. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy érdekes, ennyi. Miben tudsz kitűnni?
2019. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy túl kedves vagy. Ez hülyén hangzik, persze, de az ilyen emberek nem tűnnek őszintének, mintha elrejtenék a valódi arcukat, érzéseiket. És ez nem túl bizalomgerjesztő. Merj határozottabb lenni, mondd ki, ha valami nem tetszik, és nem kell mindig kedvesnek lenned. Plusz nem tűnsz valami életvidámnak sem, keress valamit, ami feldob.
2019. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miben tűnök ki?

Ezt talán akkor tudná meg a másik,ha megismerne,de ha nem áll szándékában közelebb kerülni hozzám,akkor mégis hogyan tudja meg,hogy mi lakozik bennem?Ha azt érzem,hogy valaki kvázi csak szívességből jön velem randira,akkor nekem ez rosszul esik,és nem tudok igazán felszabadul és nyitott lenni,mert senkire sem kívánom ráerőltetni magam!


Kedves pedig ha vagyok,az részemről mindig őszinte,mert undorítónak tartom,ha valaki megjársza magát;főleg,mert az úgyis kiderül.

2019. jan. 19. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Puhap*cs vagy. Azonnal beállsz papucsnak. Az egy dolog, hogy néha az ember lemegy kutyába, majd más helyzetben irányít, megint máshol demokrácia van. De hogy alapból ez a munkamodell.. Ez nevetséges, unalmas és hátborzongató. Kutyának sincs erre szüksége. (Szó szerint!!)

És még mielőtt jönne az értetlenkedés. Érzelmileg rendelődsz alá. Megmondhatod, hogy mi merre hány méter, ki hova és mikor megy. Fizethetsz, érte mehetsz, stb. Ettől még nem lesz valaki magabiztos, határozott és domináns... Aki tudja mit akar.

Az ilyen pasiknak általában két alternatívájuk van. Az egyik, hogy őket szedik össze a nők. A másik, hogy tudnak valami olyat prezentálni, ami értékes annyira, hogy a másik azonnal vállalja ezt az óriási kompromisszumot. Ja és még egy. Ha úgy találkozol valakivel, hogy pont nem érdekel téged és úgy alakul ki a viszonyotok, hogy téged pont nem érdekel. Majd egyszercsak valami megváltozik.

2019. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp, ami nálam bevált, és nagyon sokat tanultam belőle még réges régen. Ha van olyan nő barátod, akivel tényleg közeli a barátság, próbálj vele beszélni, és kérdezd meg, hogy ő mit gondol erről a kérdésről.


Nekem voltak olyan nő barátaim, akikkel sok éve ismertük egymást, egyikhez-másikhoz kicsit közelebb is kerültem, de amikor nem jött össze több, barátok maradtunk, megkérdeztem, hogy mondja már el, mint csinálok rosszul. És nagyon jó tippeket kaptam tőlük, egészen kis apróságokra kell gondolni, pl öltözködés, frizura, szóhasználat, gesztusok, stb. Ezek apróságnak tűnnek, de lehet akármilyen jó személyiséged, ilyen apróságokon csúszik el a kezdeti szimpátia. És pont ezeket egy férfi barátod soha nem fogja tudni neked megmondani, mert egészen egyszerűen nem tud női aggyal gondolkodni.

2019. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!