Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek az intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek az intelligens tanult emberek?

Figyelt kérdés
Tarskereson tuti nem egyet sem ismertem meg.Akkor hol?
2019. márc. 6. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Intelligens, tanult emberek többnyire szintén intelligens, tanult emberekkel ismerkednek. És ha te is az lennél akkor tudnád is hogy hol. :)
2019. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Amennyiben intelligens tanult ember vagy, tudnod kellene, hogy erre nem lehet konkrét helyet mondani.
2019. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha lány vagy egy pohár bor mellett elmondom!
2019. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom, engem oda nem engedtek be
2019. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Az exem aki tanult és intelligens, akadémiai társkeresőn ismerkedik :-) (de az EQ-ja sajnos a béka segge alatt, szóval óvatosan az intelligencia kérdéssel....)
2019. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ milyen intelligens emberekre gondolsz, többféle intelligencia van, tanult emberek is több témakörben mozoghatnak. Rendelkezhetnek többféle végzettséggel, pl egyik lehet orvos, míg a másik pénzügyes, mindkettő lehet tanult ember s más körökben mozognak de mozoghatnak egy csoportban is, mint pl hobbik terén.


Egyik tanárom mondta anno, hogy. Nagy embereket ne úgy képzeljük, mint a hollywoodi filmekben, találkozhatsz velük a buszon, utcán, az étteremben, a postán, a diszkóban vagy a moziban. Ugyan így intelligens emberek lehetnek akárhol, de nagyobb eséllyel találsz rájuk vitaestéken, eseményeken ahol a vendég előadó nem egy átlagos témát boncol. Ilyesmikben gondolkodj. Meg figyeld kik miről beszélnek, kit mi érdekel, hogyan reagál helyzetekre, talán kiszúrsz párat. Amúgy nincs konkrét válasz.

2019. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Én kocsmába. A fizika tanárom sajnos megmondta hogy a kocsmába fogom a dolgokat mesélni a többinek.
2019. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyetemen, munkahelyen, rendezvényeken, hobbi által. Mint ahogy a nem intelligens emberek, csak nyilván más körökben mozognak.
2019. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

A párom a cégnél volt takarítónő ott ismertem meg. Rendkívül intelligens, csinos, aranyos, jólelkű volt már akkor is amikor összejöttünk.

Folyamatosan tanult, képezte magát, már a második diplomáját csinálja és osztályvezető egy állami cégnél.


Szóval az intelligencia nem iskolai végzettség kérdése és bárhol összejöhetsz ilyen emberrel.

2019. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
A fizikai való világban?
2019. márc. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!