Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szívesen ismerkednék intellige...

Szívesen ismerkednék intelligens, ambíciózus, sportos, komoly de jó humorú férfiakkal! Van itt ilyen? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok. Egyetemista. Nem igazán volt még komoly kapcsolatom de szeretnék! Külsőleg vonzónak tartanak és én is csinosnak vallom magam, ezzel nem volt problémám. De az tény, hogy nekem kell az,hogy egy férfi igazán férfi legyen...csak azért hogy legyen valakim, azért nem érdemes kapcsolatban lenni.

Remélem vannak itt ilyen pasik!



2013. dec. 1. 10:15
1 2
 1/18 Dwight Schrute ***** válasza:
vannak persze 61/Férfi
2013. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vannak, de neked nem ilyen kell, hanem jóképű és magas.
2013. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindegy, úgyis messze laksz tőlem.
2013. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyjából rám illik,de én egy egészen egyedi állatfaj vagyok a hülyeségeimmel.
2013. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Komoly de jó humorú? :)))


És hol lax és hány éves korig?

2013. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18,5 cm-es farkam van, ami nagyon sportos külsejű... tiszta izom ;) + nagyon udvarias, mindig feláll, ha egy nő le akar ülni rá. Humorérzéke is van, szembe köp, ha nem csukod be :D
2013. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. 21-28ig de am nem a kor a legfontosabb.
2013. dec. 1. 10:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Ó, itt csak olyan férfiak vannak.

Hallod, ha megfogadsz egy tanácsot, itt semmiféleképp se ismerkedj, legalábbis ebben a topikban NE!

2013. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogyha szerintem meg is felelnék az ismertetett kritériumoknak, te akkor is találnál kivetnivalót bennem.
2013. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam meg ér egy próbát. A trollokat üdvözlöm, az idióták nem érdekelnek...ha meg még is van aki normális ès komolyan gondolja akkor már megérte. Ha nincs akkor meg nincs. Ezen nem fogok fennakadni,majd akkor keresek tovább.
2013. dec. 1. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!