Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha edzőteremben csoportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha edzőteremben csoportos órán megtetszik egy lány, hogy szólítanátok le?

Figyelt kérdés
Járok alkalmanként edzőterembe csoportos órákra. Néha van, hogy megtetszik ott valaki, viszont eddig nem nagyon mertem közeledni, maximum néhány rövidebb szóváltásig. Ti milyen ürüggyel szólítanátok le valakit, hogy ne tűnjön zaklatónak? Esetleg lányként mennyire vagytok ilyenkor partnerek ebben hogy megismerjetek valakit ilyen helyen? Ha pl barátnőjével van valaki, akkor gáz-e valahogy mepróbálni szóba állni velük?

2019. márc. 6. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőjével van ott, szerintem gáz odamenni. Egyébként meg próbáld meg.
2019. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először szemezni próbálj vele.

Bármilyen ürüggyel megszólíthatod.

Váltasz vele pár szót, rájelölsz face-en, 1-2 képét belájkolod stb de ra is irhatsz ha szimpatikus vagy neki megy ez magától, nem kell tulgondolni.

2019. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Van barátja ez 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000%


Ráadásul olyan aki félkézzel fasírtot csinál belőled. Vagy csináltat a csicskásaival.

2019. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Te is aerobicra jarsz?

Te is fogyni akarsz?

Megeszunk ora utan mekiben parmenut?

Ora utan eszunk egy pizzat?

Jossz kovetkezo alkalommal is?

2019. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz zaklató,mivel közös órára jártok,lényegében bármivel odamehetsz.Én járok csoportos órákra,és akart már beszélgetni férfi velem,de nem vettem zaklatónak.Mondjuk azt sem gondotam,hogy ki akarna kezdeni velem.Viszont miért ne beszélgethetnétek,először csak pár szót,aztán többet,mosolyogatsz rá,külön köszönni.Aztán meglátod,hogy reagál.Az óráról is lehet témázni,akár miről.
2019. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elgáncsolnám... :)
2019. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


A barátja fog reagálni a csajnak, ad néhány lángost és pár "barackot"... Rosszabb esetben lovaggá üti (baseball-ütővel)

2019. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, te is itt edzel!?

Hahahazakíséérhettleek? :D

2019. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát azért a szia, te is itt edzel szövegtől nem gondolnám hogy nyerő lennék, bár szoktam néha bugyuta kérdéseket feltenni, ez nekem is sok :D Többieknek köszi a tippeket.
2019. márc. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!