Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítanátok le azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítanátok le azt a fiút aki tetszik nektek? Vagy fiúk ti minek örülnétek, ha mivel menne oda hozzátok egy lány, milyen témával?

Figyelt kérdés
Hát új suliba kerültem, és tetszik egy fiú. De még nem beszéltem vele, szeretnék valamit mondani neki, de fogalmam sincs milyen közös témánk lehetnének, nem tudom miket szeret meg minden :/

2012. szept. 6. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol lakik? Aztán hobbi, sportol-e, aztán utána jönni fog magától.
2012. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"nem tudom miket szeret meg minden :/"



itt az ideje hogy mindent megtudj. lesz miről beszélgetnetek :))

2012. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Én őszintén ennek örülnék: "Szia, nem lenne kedved szétdugni?" :)



26/f

2012. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát sportol valamit azt tudom...de én nem.


Utolsó: Ha ha ha -.-

2012. szept. 6. 13:30
 5/14 A kérdező kommentje:

És ne egy városban lakunk.

16 éves vok, még azt sem tudom ő mennyi :)

2012. szept. 6. 13:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! K.rvára tetszel nekem, megkívántalak, azt akarom, hogy keféld szét a hamvas, finom, forró puncimat! :P
2012. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Remélem,végre elmennek az értelmetlen válaszolók a kérdésedből... Szóval szerintem mindegy,mivel mész oda hozzá,akár lehet egy puszta véletlen baleset,mondjuk ha látod,hogy olyan helyen van,ahol nem nagyon van ember,"véletlenül" ejts le valamien tárgyat pl mobil,tanszerek,akármi,és normális esetben érte nyúl és felveszi neked,ezután köszönd meg,majd mutatkozz be neki,mondd el hogy új vagy,egyéb más témák,és a többi jön magától....


Mondjuk én személy szerint elég gátlásos fiú vagyok,ha egy lány oda jönne hozzám így,én biztos elkezdenék dadogni,és zavarba jönnék,saját tapasztalatból mondom,hogy nagyon sok fiú ilyen,nem mertnek kezdeményezni,mivel félnek a visszautasítástól,és az esetleges ezzel járó megaláztatástól...

Igazából ha egy lány kezdeményezne,nekem speciál egy álom lenne,de sajnos csodák nem nagyon léteznek... :/


16/f

2012. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hát... ő is új, és többször is volt oylan hgy leejtettem valamit, az orra előtt, és odanézett, de nem vette fel, lehet hogy azért mert én mér rögtön nyúltam is érte... nem tudom..

2012. szept. 7. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:
OMG
2012. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miaz ? O.o
2012. szept. 8. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!