Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig mehet el egy pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet el egy pasi egy konkurens férfi eltávolításában a kiszemelt nő megtartása vagy megszerzése céljából? Az tetszik a nőknek ha egy pasi elhajtja az útjából a vetélytársakat szép szóval vagy máshogy?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyilkosságig (Sok példa volt már rá! Nem hallottál még ilyent?)
2019. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tetszik. Nem a tulajdonod, hogy helyette intézkedj.


"szép szóval vagy máshogy"

Ha suttyó paraszt vagy, akkor hajrá.

2019. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel az a probléma, hogy amíg elválasztani akarod tőle a világot addig meg akarod fosztani a szabad akaratától és választásaitól, el akarod venni tőle a döntés szabadságát, tehát birtokolni akarod.


Viszont a birtoklásban nincs szeretet, mert ha szeretek valakit akkor elfogadom őt a döntéseivel együtt.Ha csak akkor fogadok el valaki mikor azt csinálja ami nekem komfortos, akkor feltételekhez kötöm az elfogadást és az nem szeretet.



"Meddig mehet el egy pasi egy konkurens férfi eltávolításában..."


Gyakorlatilag ez is a másik férfi szabad akaratától való megfosztására irányul, ez pedig alacsony érzelmi intelligenciára vall ahol a birtoklás, hatalomgyakorlás és a zsarnokság elfogadott és alkalmazható.


Ha egy nő másik férfit választ az a szíve joga, de ha én ezt úgy akarom megakadályozni, hogy megfosztom a döntés szabadságától akkor valójában gyenge vagyok és félek, mert instabil az én-képem és nem vagyok biztos a sikerben.



Én inkább azt javasolnám, hogy saját magadra reflektálj.

2019. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sok nőnek imponál ha egy pasi ilyenformán birtokolja. Látja hogy kell neki és félti nem engedi másnak. Ő egy kincs stb.

Látja a nő hogy ha így tudja védeni akkor más helyzetben is kanként védeni tudja a családot stb. Biztonságban érzi magát. Az hogy ez a szabad akarat feladásával jár hát istenem máskor sem volt és lehetne rosszabb is - gondolja a nő.


Egyébként a szabad akarat az egy érdekes témakör.

Nem gondoltam hogy ennyire filozófikus lesz, de hamár...

Az a legsikeresebb manipuláció ha meg vagy győződve hogy szabad akaratodból hoztad meg a döntésed.

Oly sok hatás éri az embert egy helyzetben hogy a szabad akarat szinte nem is létezhet. De abban a hitben élés boldoggá tehet.

2019. márc. 8. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Valszeg ha tudomasomra jut ez a dolog az a ferfi elasta magat elottem.

Ertem akarjon jobb lenni de ne ugy h a masik versengot tabolitja el.

Ha mar vagyok abban a szerencses helyzetben h ket pasi is akar engem akkor azt fogom valasztani akivel megvan a.kemia es hasonlok vagyunk gondolkodasban eletszemleletben.

Spec gerinctelen dolognak gondolom amit a Kerdezo kerdezett.

Szal nalam megbuktal mint ember.

2019. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Szociópatává lehet válni erősen látszik kérdező rajtad.Ha a nő nem hajtja el akkor téged nem tart már sokra.. Csinálhatod a hülyeséged , hogy fizikailag bántalmazod a mások férfit , de neked a börtön biztos meg ér 1 ribit ?
2019. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor egy nőt kb. 10 mondat után el lehet csábítani"


Hat, ez inkább a pasikra igaz.

2019. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem miért akarna bárki bármit is egy olyan embertől aki manipulálni akarja, nekem ettől a gyomrom kifordul, de ti tudjátok.


Egy férfi egyenes úton jár, egy gyönge báb pedig csak gyönge bábokkal tud együtt meghajolni.


Sziasztok.

2019. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem sértene egy ilyen szituáció. A parteremnek tudnia kell, hogy bárki környékez meg bármilyen dumával, magamtól is nemet fogok mondani, mert a hűség döntés kérdése, nem pedig azé a tényé, hogy a pasim résen van és elhajtja a próbálkozókat.

Ha ennyire nem bízik meg bennem, hogy úgy érzi, közbe kell avatkoznia, az nálam rosszpont lenne.

36N

2019. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyilkosság sem kizárt .


Mennyi ilyen eset volt már ... a macis lúzer , kisfarkú , szakmunkás stb kinyírta a nőt is meg a másik udvarlót mert azt választotta a nő. 😂

2019. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!