Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalon a lányok és a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon a lányok és a szex iránti vágy nélkül élni mennyire egészséges? Vagy legbelül felmerülhet valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
Nap mint nap látok velem egykorú fiatalokat ahogyan a lányokkal együtt vannak, beszélgetnek és jól érzik magukat. Nem tudnám magamat a helyükbe képzelni. Nekem ez olyan létidegen. Nincsen motivációm és kedvem a lányokhoz. Nem beszélgetek velük de rájuk sem nézek. Hiányzik belőlem a szex és a lányok iránti vágy.

2019. márc. 8. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem csak meleg vagy...
2019. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire alapozod ezt? Nem vonzódom a férfiakhoz.
2019. márc. 8. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet áll fenn, csak fordítva (Lány vagyok). Én úgy gondolom még nem értem meg eléggé egy kapcsolatra, leginkább a koromra fogom a fiúk iránti érdeklődés hiányát. De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem találkoztam még olyan sráccal, aki igazán megfogott volna.
2019. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Karena26 ***** válasza:
76%
Minden rendben van veled, Kérdező! Leszel te még szerelmes! ;)
2019. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mikor kapcsolatban voltam akkor sem akartam szexet. Egyszerűen más dolgokat tartottam fontosnak. Más az értékrendem. Sok értelme van hogy lefekszel valakivel, fél év után mész a következőhöz, felnőttként pedig elválsz 3-szor mert nem bírsz hűséges lenni. Pont azért mert fiatalként hülye voltál. Szerintem ne siettesd a dolgot. Eljön a megfelelő idő.
2019. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Persze ha naponta hatszor kivered...
2019. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem verem ki és akkor sem hiányoznak.
2019. márc. 9. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy. Lehet, hogy csk későn érő vagy. Az én fiam 23 éves volt amikor udvarolni kezdett és szerencsére kölcsönös volt a szinpátia, azóta is együtt vannak. Most lesz 20 éves az unokám. Annak idején sokat aggódtam én is, hogy mi lesz már? Apóson azt mondta, hogy ne szekírozzam hanem várjak még pár évig, és bejött. Egyébként apósom is 25 évesen nősült meg, arról nem mesélt, hogy udvarolt-e előtte másoknak is
2019. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!