Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen beállítottságú és velem egykorú nő?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem az hogy én 21 évesen itthon takarítok,mosogatok,edzek,tudatosan étkezek (az utóbbi 2 mellékes,de szerintem ezt is ide lehet sorolni.) mellette persze szórakozok is de fogalmam sincs hogy a hozzám hasokorú lányok akik egyetemre járnak vagy már dolgoznak ugyanígy ezeket megcsinálják-e? mivel számomra ez alap dolog, más ember ezt nem gondolja természetesnek (mivel nem találkozott hasonló emberrel.) ahogy még én sem találkoztam olyan velem egykorúval akinek ezek ugyan úgy meglennének... Nők! titeket kérdezlek. Nálatok ezek alap dolgok ilyen korban vagy teljesen más a beállítottságotok? 21/F

2019. márc. 8. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ismerek több ilyen nőt is.
2019. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Mindenki takarít.
2019. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom

A mai lányok (tisztelet a kivételnek) nem igazán tudnak gondoskodni magukról.


Én akikkel megismerkedtem 17-23 között, talán 10-ből 9 tudott főzni, vagy nem meghalni, ha el kell intézni valami hivatalos ügyet..


Pi*át adnak, oszt annyi. Tartsák el őket:)

2019. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!