Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem szexmániás, és szereti maga körül a rendet?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak írtam ki a kérdést, de sajnos sosem tapasztaltam, és nem is láttam még az ellenkezőjét, és egyre csalódottabb vagyok emiatt.


Mindig azt tapasztalom, hogy még akik egyébként komolyan vennének, még azok is olyanok, hogy nem bírnak meglenni 2 napnál tovább szex nélkül, és hiába szeretem a szexet, de ez számomra egy stresszforrás, mert én egy kapcsolat alapjának egyáltalán nem ezt tartanám, hanem inkább a beszélgetéseket, programokat, közös világnézetet.


A másik dolog.

Voltak már fiú lakótársaim is, és a kapcsolataimban is mindig az volt, hogy én takarítottam utánuk a mocskot, és nem azért, mert elvárták, hanem mert akkor nem csinálja meg senki, és ezerszer jobb érzés egyedül élni ilyen szempontból, mert azért nincsen örökké időm sikálni, amit nem is én hagytam ott.


Fogalmam sincs tényleg, hogy milyen emberekkel kellene ismerkednem.


2019. febr. 12. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

Igen. Legkozelebbi peldam a ferjem.

Es sok ilyen ffit ismerek, baratnoi korbol.

2019. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet összefüggés a szexmánia és a rendetlenség között. Például én sem tudok meglenni napi legalább egy szex nélkül. Sőt, kamasz éveimben napi 2-3 alkalom is alap volt. Viszont mégis tisztaság- és rendmániás vagyok, annyira hogy a hölgyek is meglepődtek rajt.
2019. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Napi 3 szex kisanyám. És rendtartás. Ok?
2019. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
A férjem pont ilyen.
2019. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos akkor én kiestem a jelöltek közül, bár minden ingem élre vasalok és enni lehetne a fürdőszobában egyben szexmániás is vagyok....illetve még sem, volt már olyan eset amikor kibírtam 5 napot is szex nélkül, amikor a párom elutazott. De amikor hazaért bepótoltuk kamatostul. :)
2019. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem létezik. Mindannyian rendetlen, koszos ösztönlények vagyunk.
2019. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki hogy kíván. A rend dolog meg necces, ritka a pasi aki elpakol maga után, pláne ha van aki megteszi.
2019. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Léteznek, de jellemzően gyűrű van az ujjukon és szülők. Mint én. De ne izgulj. Én is nap mint nap mások után pakolok otthon. Még a gyerek hagyján, de a párom után is én sétálgatok. És ez így volt amióta az eszemet tudom.

A szex része is ehhez hasonló. Én jellemzően kevesebbet igényeltem mindig, mint a barátnőim. Vagy fáradt vagyok vagy nincs rá időm. És ilyenkor eszembe sem jut. Bár stresszelni senki nem stresszelt miatta. Noha nem mintha kicsit is érdekelt volna. Miután éjfélkor beesem az ágyba, ami 6kor kidob magából. És örülök ha fürödni van időm. Nap közben meg dolgozik/dolgoznak. Akkor meg azért nem lehet.

2019. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Vagy keress egy rendes embert akit te is ugyan annyira kívánsz, mint ő téged vagy maradnak az egészségügyi dugások, ameddig találsz rá huncutot. :D

32/f

2019. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A két naponta szex nem összeegyeztethetelenazzal,hogy van közöz program,és beszélgetések.Annyira nem látom az összefüggést.Lehet nem szereted annyira a szexet,mint ahogy írod.De egyébként igények külöböznek,szóval nem lehetetlen egyáltalán,hogy olyan férfit találj,akinek kevesebb az igénye,és inkább beszélgetni szeret.És akár szereti a rendet is maga körül.Ugyan ott is akár,ahol eddig ismerkedtél
2019. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!