Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos farkas típusú pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos farkas típusú pasik, bennetek vannak indulatok a nők vagy a sikeresebb (bulizós) pasik iránt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nagyon nagy indulatok vannak.
2019. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk már, attól nem leszel sikeres, hogy bulizós vagy. Nem, bennem nincs indulat. A munkámban sikeres vagyok, sokat utazom, most veszek egy sportkocsit. Miért lenne bennem indulat?
2019. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert ha nőkkel ismerkedem, akkor tudok extrovertált lenni arra az időre és beszédessé, szórakoztatóvá nagy dumássá válni. Munka, de relatíve kevés munka. Alapból introvertált vagyok, sok egyedül töltött időt igénylek, kicsi az ismerősi és baráti köröm. Találtam könyveket és tv-sorozatokat, amik leírták/megmutatták hogyan lehet beszédesebbnek lenni például emberek között.


Magányos farkas vagyok, de mert oda merek menni ismeretlenül nőkhöz, ezért nem fontos, hogy kicsi az ismerősi köröm vagy nem járok bulizni, mert mindig tudok ismerkedni és vannak is sikereim. Szóval a magányos farkas ne legyen már egyenlő a full lúzerrel, köszi!

2019. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Hirtelen felindulatok?

32/f

2019. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bulizósként több esélyed van ismerkedni. Nemsokára részt veszem majd egy olyan buliban, ahol sok szexéhes nő lesz. Szóval aki bulizik, annak megnőnek az esélyei.
2019. márc. 9. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsian várom az updateet.

32/f

2019. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Korábban volt bennem indulat, de csak önmagammal szemben. Önmagamon kívül mást sose hibáztattam.

De már ezzel is felhagytam.

2019. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5.


Ha bátor vagy és oda mersz menni nappal józanon az utcán, buszon, boltban, plázában, stb. is egy ismeretlen lányhoz beszélgetni, akkor ugyanúgy van lehetőséged ismerkedni bárhol bármikor.

2019. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nemsokára részt veszem majd egy olyan buliban, ahol sok szexéhes nő lesz. " Sok nő csak inni megy a buliba meg táncolni, nem dugni. Nemhiába nem jön össze semmi ott.
2019. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
"Magányos farkas típusú pasik" Nem vallom magam ilyennek és nincsenek indulatok inkább vágy ami néha erős néha pedig észre sem lehet venni. Nem tudom eldönteni mi a jó ilyen téren. Biztos benne lennék egy jó kapcsolatban tudod barátnő szerelem szivárvány közös kalandok közös lakás közös élet (a nagy miértje lenne ez minden célomnak) és ha minden jól megy lehet gyerek is. Ezt még nagyon távolinak látom.
2019. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!