Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, köztetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, köztetek van olyan igazi "magányos farkas" típus?

Figyelt kérdés

Valamiért ezt mindig a férfiakkal hozzák összefüggésbe(tanyán él, állatokat tart, fát hasogat, stb.), de én most kíváncsi vagyok a másik oldalra is.


Nem tudom, nézi-e valaki közületek a most futó Survivort. Az Alexandra nevű szereplő(28 éves) azt állítja magáról, hogy ő ilyen(bulvárlapban olvastam egy vele készített interjút). Négy éve nincs kapcsolata, és tovább "súlyosbítja" a helyzetet, hogy a munkája is a lakásához köti: szerves kémiát oktat, magánórákat ad, és emiatt otthonról sem nagyon megy el, csak vásárolni meg hivatalos ügyeket intézni. Szerintem amúgy egy bombázó, nagyon jól néz ki, de a története elgondolkodtatott: biztos sok "sorstársa" lehet.


Van köztetek, aki hasonló életvitelt folytat, hasonló módon "rendezkedett be" az életében?



2018. nov. 3. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Én nem élek tanyán, nem hasogatok fát sem, és az egyetlen állat, akit tartok, az Feri a pók, akik a fürdőben él.
2018. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 De te nem is vagy nő, jól sejtem, Dexter? :D
2018. nov. 3. 16:54
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Én egy női incel vagyok
2018. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is ilyen voltam. Bár vannak barátaim, időnként eljárok programokra és egyetemista vagyok, úgyhogy az óráimra is, mégis mindig inkább magányos személyiség voltam, sokkal szívesebben töltöm az időm itthon, egyedül. Úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egyedül, ameddig nem találok olyan embert akár barátság, akár párkapcsolat céljából, akivel tényleg minden értelemben megfelelünk egymásnak. A suliban ezért ültem mindig egyedül, olvastam, rajzoltam, persze a többiek hamar kinéztek maguknak és pletykákat terjesztettek rólam, amikor csak tehették, megdobáltak galacsinnal, szendviccsel, féltéglával, úgyhogy megértem, ha az iskolai évek miatt a hozzám hasonló személyiségű emberek inkább még jobban magukba zárkóznak. Nekem sem volt könnyű megbékélni a természetemmel, egészen egyetemista koromig erőltettem a felszínes haverkodást, társaságba illeszkedést, a többiek utánzását, de már rájöttem, hogy pont lexarom, hogy mit gondolnak mások, úgy élek, ahogy én jól érzem magam. Emiatt az elhatározás miatt is döntöttem el nemrég, hogy olyan szakterületet választok, ahol inkább önállóan, magányosan kell dolgozni, mert csak saját magamat készíteném ki, ha erőltetném az extrovertáltságot és a jópofizást minden nap.
2018. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Négy éve váltam el, két rövid kapcsolatot leszámítva azóta egyedül vagyok. Már jó ideje nem ismerkedem, nem randizom. Dolgozom, nevelem a gyerekemet, a hobbijaimnak élek. Persze, néha úgy érzem jó lenne egy igazi kapcsolat, de nincs igazán kedvem és időm ismerkedni.
2018. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem a műsort, és nem is laknék soha tanyán vagy falun, de Budapesten kívül sem. Bombázó sem vagyok. De itthon szeretek a legjobban lenni, és nagyon szeretek egyedül lenni, párkapcsolatot nem bírnék.
2018. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én.
2018. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Egyetlen kapcsolatom volt eddig, az is távkapcsolat volt. 2 és fél éve egyedül vagyok, boldog és kiegyensúlyozott életet élek


26N

2018. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tesómnak 10 éve nincs senkije, így érzi jól magát. Most 28 éves.
2018. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

En 3 eve elek egyedul. Szeretek egyedul lenni. Egy kapcsolat az valahogy megfojt.


Nem "sorstars"! Magam valasztottam ezt, nem azert mert lenne jelentkezo, hanem mert nincs kedvem vegigcsokolni 100 bekat! Meg amugysincs ra igenyem, hogy valaki allandoan ott legyen.

Szexre is max havonta ketszer vagyom.

Dolgozom, tanulok, utazgatok. Baratokkal talalkozom. Ennyi eleg. Foleg mert gyereket sose akartam.

2018. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!