Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a másik fél, akivel randizol, transznemű?

Figyelt kérdés

Mondjuk már azóta elcsattant volna az első csók is, és mondjuk a harmadik randin elmondja egy étteremben, hogy ő valójában pasiként/nőként született, de nem érzi magát annak.


Mit tennél, tovább folytatnád vele az ismerkedést, egy esetleges párkapcsolat kialakulásáig?


2019. márc. 10. 14:48
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok, légyszíves. Köszi!
2019. márc. 10. 14:49
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Hát régebben elutasítottam volna, most már nem. 30f
2019. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Miért változott meg a gondolkodásod?
2019. márc. 10. 14:51
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Elhánynám magam, és reménykednék, hogy meg tudom fékezni az indulataimat, és nem verem szét. Felőlem aztán mindenki éljen úgy, ahogy akar. Viszont én heteroszexuális férfi vagyok, és a nőket (értsd: XX kromoszómákkal rendelkező emberi személy) szeretem. Ha valaki hazudik erről, az megsérti a szexuális autonómiámat. Ennek megfelelően reagálok.
2019. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
En nem tudnek ilyen emberrel egyutt lenni, kiabrandulnek egybol amikor kozli a tenyt 🤢
2019. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Több vélemény?
2019. márc. 10. 15:01
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Egy: no B+! felkiáltással elköszönnék töle abban a pillanatban. 32F
2019. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%

Ha eddig nem vette észre a férfi, akkor mégis miért lenne baj?

Ha a női formához vonzódik a férfi és a transz nő annyira nőies, hogy külön el kell mondani, hogy igazából transz, akkor nem értem, hogy miért utasítanám vissza.

Senki sem lesz homoszexuális és senki szexuális autonómiája nem fog sérülni, ha mondjuk szexel vele:

[link]

Pedig ő is férfi volt egykoron.

2019. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Szétverném a fejét ott mindenki elött férfi vagyok és egy nővel akarok csókolózni! nincs bajom azzal ha valaki más de keressen olyat aki a csók elött elfogadja. 25f
2019. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%

"Senki sem lesz homoszexuális és senki szexuális autonómiája nem fog sérülni, ha mondjuk szexel vele:"


Facepalm. Te vagy nagyon buta vagy, vagy szándékosan terjesztesz hülyeségeket. Nézzük a fogalmakat:

- Heteroszexualitás: ellenkező nemű felek közti szexualitás. Mint ez közismert, az ember nemét (nem = szex) a kromoszómáik határozzák meg, a "transznemű nő" pedig ennek értelmében férfi, azaz ugyanolyan nemű, mint én. Ergo de, ez homoszexualitás lenne.

- Autonómia: önállóság, függetlenség. Az, amikor te magad döntesz a dolgaidról. Ergo ha egy gyakoris szerencsétlen azt mondja, hogy "ettől nem sérül a szexuális autonómiád", az pont irreleváns, hiszen te mint külső (az autonómián kívül eső) személy próbálod eldönteni, hogy nekem (az autonómián belül eső személynek) mi fér bele, és mi nem. Ergo pont a autonómia lényegét tagadod.

2019. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!