Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felhívás keringőre, elvigyázat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívás keringőre, elvigyázatlanság, vagy semmi, ha valaki úgy ír alá valakinek, hogy a másik biztosan el tudja olvasni a nevét, vagy megad egy email címet ami a neve?

Figyelt kérdés

Szóval! Az aláíráson nem is gondolkodtam, míg az egyik kollégám fel nem hívta rá a figyelmemet. A munkánk során, éttermekbe, büfékbe,konyhákra viszünk alapanyagot. Van ahol szép és fiatalabb lány az átvevő. Egy ilyen esetben volt,hogy a lány szépen olvashatóan a teljes nevét oda írta. Akkor mondta a kollégám,hogy szerinte ez felhívás egy facebookos jelölésre...

Másik dolog, levelezős társkeresőn egy hölgy email címet ad ami: kiséva@..... na persze ennél sokkal egyedibb de a neve.

Sok mail szolgáltató csatolja az ügyfél nevét is. Pl hiába nemárulomel@... a cím, a levél úgy jön Kis Éva (nemárulomel@..) Ilyenkor tisztában van

azzal szerintetek,hogy mivel a lakhelyét tudom a társkeresőről (ennek a lánynak még képe is van fent) akkor ezzel együtt elárulta a facebook fiókját is?

Bár aki nem ismerőse talán nem lát annyit.

Aki még megtisztel, hogy olvassa.

A bélyeg visszanyalt, tudtam a lány nevét, ránéztem, csodák csodája kapcsolatban xy al. Utána jött valami kamu sztori....



2019. jan. 19. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nesze semmit fogd meg jól, avagy sok hűhó semmiért.
2019. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen esetben volt,hogy a lány szépen olvashatóan a teljes nevét oda írta. Akkor mondta a kollégám,hogy szerinte ez felhívás egy facebookos jelölésre..."


Kollégád egy hülye, de te is elég egyszerű vagy. A csajnak csak ilyen az aláírása! Nekem se egy krix-krax, kiírom olvashatóan.

2019. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor oda írom a vezeték nevem.
2019. jan. 19. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Backi, ez kamu kérdés, ugye?

Nekem is olvasható. A "né" utótag is. Ilyenkor mi van? Felhívás keringőre, mert facen is meg lehet így találni? Vagy célzás, hogy foglalt vagyok?

Szerintem menj el postásnak! Ők mindenkit ismernek, tudják, hol lakik, már csak be kell jelölni.

2019. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most már rettentő szánalmasok vagytok!

Már nem lehet levegőt venni, aláírni, mosolyogni, semmit, mert mindent felhívás keringőnek vesztek.

Engem a hideg kiráz az ilyen fa$búkon nyomozót játszóktól.

2019. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Biztos én vagyok félős, de azért fűnek fának nem árulom el a nevem, ha nem muszály. A né igenis azt jelenti.

Voltam postás :) de túl okos voltam oda :)

2019. jan. 19. 18:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés elismerem benéztem valaki mondott valamit én elhittem, viszont annyira nem hogy titeket ne kérdezzelek meg...
2019. jan. 19. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem olvasható az aláírásom, nem tudok szignózni pedig tizenpáréves korom óta próbálok egyedi, szép aláírást kreálni.

Anyámnak is ilyen az aláírása, pedig a férjezett nevével, lánykori vezetéknevével, hosszú keresztnevével, egy óra mire aláír.

Egyetemi katalógusokon is szinte mindenki teljes nevet írt, viszonylag olvashatóan pedig ott is elég a szignó.

Semmit nem jelent a dolog.

2019. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem felhívás keringőre és nem is elővigyázatlanság egyik sem. Ilyen az aláírása, megtudtad a teljes nevét, ennyi, semmi több, nem kell ebbe semmi t0bbet belelátni. A Facebook az meg nem társkereső, még akkor se, ha egyesek annak használják.


Ha társkeresőn megadod az email címed valakinek, aki szimpatikus, akkor miért kéne a valós neved titkolni? Nem értem én ezt a paranoiát. Most komolyan teljes inkognitóban kéne ismerkedni? Mondjuk biztos van olyan, hogy titkolni kell, amikor valakinek kapcsolata van, és mellette ismerkedik, félrejár. De az ilyen meg is érdemli, ha lebukik. Én akár társkeresőn, akár személyesen ismerkedtem, sose titkoltam a valós nevem, a valós személyiségem, de egyébként a hétköznapokban sem. Az én nevem teljesen egyedi az országban, szóval ha valaki rám keres akár google-ön, akár Facebookon, biztosan megtalál, és elég sok információt is talál rólam, nincs semmi titkolnivalóm.

2019. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!