Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legaktívabb online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legaktívabb online társkereső, ahol 30-45 év közötti lányokkal, nőkkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Merthogy jo ideje fent vagyok az egyiken előfizetős státuszban, de még csak el se olvassák az üzeneteimet, amiből arra következtetek, hogy kamuprofilokkal dolgozik az oldal.
2019. márc. 13. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szkelyp für Bużinessz.
2019. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Első találkozás ingyenes, de ott is lesznek elfoglaltabb felhasználók.
2019. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az oké, de hogy pl.10 felhasználónak küldött üzenetböl egy csem olvassa, az több mint gyanús...
2019. márc. 13. 07:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a kamuprofilokban fizetős társkeresőnél, miért is kockáztatnák meg?Ha így lenne egy idő után elterjedne és senki nem használná az oldalt.


Nem tudom,hogy mi lehet az oka annak,hogy el sem olvassák az üzenetedet,de inkább próbálj egy másik társkeresőt, hátha ott szerencséd lesz.


Vagy a legbiztosabb: ismerkedj élőben, ne társkeresőn.

2019. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Cserélj fotót, lehet nem túl előnyös képed van kint, és ezért nem válaszolnak. Társkeresőn sajnos a fotó az elsődleges szempont. Egyébként én is azt mondom, hogy ismerkedj személyesen.
2019. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Használnak kamuprofilokat a fizetősök, sőt, kamu instant üzeneteket is, rólam is küldött ilyet annak idején az egyik, hogy beszélgetni akarok valakivel, pedig fent sem voltam az oldalon éppen, sőt, a nekem érkezett üzenetek is hosszabb időt utaztak az éterben a szükségesnél, én meg késve kaptam meg, aztán ebből persze volt egy rakás sértődés, hogy én vagyok a bunkó.


Most az Első találkozáson vagyok fent, nem mindig van időm foglalkozni vele, de ha valaki ír, és nem akarok vele ismerkedni, akkor legalább annyit írok neki, hogy nem egymást keressük. Szóval én ajánlom esetleg ezt az oldalt, a kitalálója hobbiból, szakmai ujjgyakorlat célból kezdte el, és ezért nem kér pénzt érte.

2019. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A társkeresők célja nem az hogy te társat találj hanem hogy fizess. A nők 90%-a fent sincs ilyen oldalakon.


Társ-keresőzni F-ként annyi értelme van mint a Szaharában porszívózni. Meleg pasit előbb találsz mint nőt.

2019. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!