Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25-30 év közötti nők igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-30 év közötti nők igényei a legnagyobbak általánosságban és nekik vannak a legrosszabb tulajdonságaik is ami a társkeresést illeti, jól gondolom?


2013. dec. 13. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán az is benne van, hogy ők már arra figyelnek, hogy akit megismernek attól gyereket akarnak. És annak legyen lakása vagy háza normál keresete, stb. Persze sokszor felteszem a kérdést, hogy és ők mit tudnak nyújtani cserébe. De persze sokan vannak akik nem ilyenek hálistennek.
2013. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. dec. 13. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, h egy 25-30 éves nőnél már virítani kell, főleg pénzügyi területen, legalábbis, ha komolyat akarsz tőlük.
2013. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul gondolod. De én nőként ezt nem tudhatom. Az tudom,hogy ilyen korban már kevésbé engednek közel magukhoz férfit hacsak nem szerelmes, jobb az ha meg küzd érte a férfi. Neki már van elvárása,elképzelése egy esetleges társ iránt. Inkább a komolyabb, érettebb férfi kelti fel a figyelmét. Esetlegesen akivel el tud képzelni egy családot.
2013. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
29 évesen jöttem össze a férjemmel és igen, sok elvárásom volt, főleg azok után, hogy mennyi f..szkalappal hozott össze előtte az élet. De nem külsőleg, vagy anyagilag, inkább belsőleg. Szerintem az ember igenis tudja, mit akar, mik az igényei, különben csak becsapja magát.
2013. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy 25-30 éves nőnek már viszonylag jogos elvárásai vannak és viszonylag tudja, hogy mit akar. nyilván ebben a korosztályban is vannak idióta nők, de sokkal több eszük van mint a fiatalabbaknak. szerintem a 17-25 éves korosztály a csőd! totális csőd! na ők azok akik a semmit nyújtják (testükön kívül) és mindent akarnak.

azért azt ne felejtsük el, hogy egy 30 éves nőnek már azzal kell számolnia, hogy férjet fogjon magának, szóval észnél kell lennie.

2013. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!