Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire várható el ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire várható el ismerkedés során, hogy a másik fél megnyíljon?

Figyelt kérdés

A lány, akivel még csak ismerkedünk, néha számomra érthetetlenül viselkesik. Van úgy, hogy úgy tűnik, nem akar belemenni ebbe-abba a témába, ha nagyon makacs, nem is faggatom, értelmetlen, nyilván nem is kell, hogy rögtön beavasson minden apróságba. Kezdetben arról sem akart beszélni, mik a jövőre nézve a tervei, mert állítása szerint nem igen árulta el senkinek a konkrét célját, majd mikor hagytam volna a témát mégiscsak elmondta és sokat beszélgettünk róla. Eközben mikor kérdeztem, mikor van a születésnapja, nem árulta el. Azt mondta azért, mert nem szereti ha felköszöntik, és így akkor én se tudom. Még meg is érteném, de sokszor az ilyen apróságokról nem beszél, barátai is elvileg vannak, de mindig csak annyit mond róluk, hogy velük megy ide-oda bulizni.


Látom, hogy ez nem mérvadó és attól még köztünk rendben lehet minden, de felmerült bennem a kérdés, hogy ismerkedés során mennyire kell vagy illik a másik felet beavatni az életünkbe. Zavar, hogy gyakorlatilag hiába ír sokat, mindig adott témáról ír valamit, nagyon ritkán kérdez vissza, nem kezd új témába, ha nem írok, magától nem keres stb mintha le sem tojna.


2019. márc. 15. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy tinilánnyal ismerkedsz, ne számíts sokra, nem akar tőled semmit. Vagy barátként tekint rád, vagy szórakozik veled és idővel kibukik belőle, hogy egy pszichocsaj.

A szöveged utolsó 4 szavát olvasd el és jegyezd meg, mert abban van az igazság. Megértem, hogy többet látsz a dologba, de felesleges. Ez így, ennyi.

2019. márc. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a csajt akkor kukáztam volna, mikor nem avatott be a céljaiba, a mikor születettre titkoskodás már csak a hab a tortán, a többivel együtt. Ha összejártok csak, akkor ez persze melefér, de ha komolyan gondoljuk állításunk szerint, akkor ezen állításunkat meg tudjuk okolni. Itt nincsen majd alakul, meg majd meglátjuk, ha anem az van, hogy egy irányba vagyunk e arccal vagy sem. Ha igen, akkor szupi, ha meg nem, akkor jobb, ha mindenki olyat keres, akivel igen.

32/f

2019. márc. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak nagyon zárkózott. Vagy szimplán unalmas.

Mondd meg neki, hogy neked mi esne jól tőle és akkor kiderül, hogy valójában mit gondol.

2019. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd
2019. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, fura, ha valaki ilyen felületes infóknál is titkolózik. Akkor minek ismerkedik? Érted, hogy mit akarok mondani... Hány évesek vagytok? Totál tininek tűnik, aki azt sem tudja, hogy hogy adja elő magát valakinek.
2019. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Igen, ez a fajta éretlenség nekem is feltűnt, 18 éves a lány, így ebbe sajnos ezek szerint nem csak érintettségem okán láttam bele dolgokat. (23 vagyok)


Randi vagy megbeszélt találkozó nem volt. Olyan helyen futottunk össze, ami mindkettőnk hobbija. Ott mindig odajött, nevettünk, beszélgettünk. Már az elején észrevettem, hogy alapvetően szűkszavú, nagy társaságban szótlan, inkább egy-két emberrel beszélget szívesen, részben ezért is nem tudtam, meddig oké ez a visszafogottság. Ha más olyan esemény volt, ahol találkoztunk ott is ha meglátott, az este folyamán többször odajött hozzám, de elég hamar kínos csend állt be, ami belátom az én hibám is, de ekkor sosem tudtunk kettesben maradni, mindig volt ott legalább egy vagy idegen, vagy neki a barátnője/női. Tehát élőben sokkal közvetlenebb mondhatni, mint facebookos beszéletésnél.

2019. márc. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!