Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bízzak újra magamban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak újra magamban?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon van értelme ennek a kérdésnek sem, csak nincs kivel beszélni erről az egészről.


Szóval valamikor, jóval azután, hogy már minden velem egykorú ismerkedett és barátnője volt, elkezdtem én is.

A legtöbb esetben tök semlegesen állnak hozzám a nők, élőben is, meg társkeresőkön is gyakorlatilag le sem tojnak. De ha eléggé sokat kínlódok és 100-ból 1 ember hajlandó visszaírni, ki lehet harcolni egy találkát. Talán valamiféle érdeklődés is kialakul.


De ez sosem tart sokáig. Mihelyst lecseng ez a "jaj, új kapcsolatom lesz" dolog a nőben, kb azonnal megun (én legalábbis ezt szoktam érezni) és ki is lép. Szóval hiába lesz jó egy csók, ezután rövid időn belül mindig véget ér az egész.

De ha magától nem ért véget, utána állandóan keresték a hibáimat és ha találtak valamit bennem, ami nem volt szimpatikus, akkor arra fogták, hogy miért van vége.


Szóval úgy érzem, hogy borzasztó sok energiát beleölök abba, hogy valaki figyelmét felkeltsem és tudom, hogy úgysem tart sokáig, bármit is teszek. Szervezhetek én programokat, tehetek én bármit, úgyis vége.


Voltam már pszichológusnál is, de igazából semmi érdemlegeset nem tudott mondani. A meghódításhoz van önbizalmam, azért 100-ból egyszer csak sikerülni szokott. Magához a megtartáshoz nincs, tehát úgy érzem, nincs érdekes személyiségem egy nő számára, de ezen nem is nagyon tudok segíteni. Nem tudom átformálni a személyiségem.


Mit lehet ezzel egyáltalán kezdeni? Érdekelne az ismerkedés, jó lenne nem egyedül lenni 30 évesen, de egyszerűen én megveszhetek, meg letojhatom és nyilván akkor sem történik semmi.

Más srácoknak is óriási, több hónapos kínlódást meg szinte rábeszélést kell tartaniuk, hogy a csaj végre belemenjen egy kapcsolatba, vagy ez másoknak csak úgy jön magától?



#ismerkedés #hogy a fenébe?
2019. márc. 16. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
fifa 19-ezz kicsit kapcsolodj ki.
2019. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj, hogy önbizalmatlan vagy. Keresd meg a bizalmadat, találd meg és építsd vissza önmagadba. Addig, amig nem kezded magázni önmagadat, addig nem mondhatod el, hogy önbizalmad van. :))
2019. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, nincs önbizalmad, te magad se gondolod, hogy érdekes ember vagy, akkor persze, h más is így gondolja.
2019. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bence_ ***** válasza:

"Szóval úgy érzem, hogy borzasztó sok energiát beleölök abba, hogy valaki figyelmét felkeltsem"

Itt a bibi, magadba fektess energiát.

Abba amit szeretsz csinálni és ezen keresztül magadra is tudsz szeretettel gondolni.

2019. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én hiszek magamban és érdekesnek is tartom magam. Csak nem a nők számára.

De ez sem úgy indult, hogy nem hittem azt, hogy érdekes vagyok. Csak ismerkedtem több nővel is már és ők kezdték ezt nyilatkozni. Nem én találtam ki ezt magamról.

2019. márc. 16. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki felel meg a nőknek ! 100 /1 az a nagyon rossz arány! Hogy nézel ki? Mert az az első amit látnak. Foss kinézetre nem lehet alapozni. Elsőnek tedd magad rendbe külsőleg aztán próbálkozz.
2019. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezzel lenne nagy gond, de ki tudja.
2019. márc. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!