Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimozdultam a komfortzónámból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimozdultam a komfortzónámból, és elkezdtem bárokba járni. Ott viszont csak ülök magamban, mivel általában mindenki társaságban van. Elvagyok két órát, iszogatok, és hazamegyek. Nem tudok leszólítani senkit. Így nincs értelme járnom sehova, igaz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 23:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bár tény, hogy bátorságom sem lenne hozzá, ha adódna lehetőség, hogy leszólítsak valakit...
2019. márc. 7. 23:37
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk ne bárokba járj, hanem pl kiállításra, koncertre, sporteseményre, ott több és szabadabb lehetőség adódik arra, hogy spontán megszólíthass valakit.
2019. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
De jó,hogy nem otthon ücsörögsz.
2019. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Ennek így tényleg nincs sok értelme. Ha legalább több személyiséged lenne, akkor magaddal dumálhatnál. :)
2019. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Nincs egy kollégád, szomszédod, rokonod akit eltudnál hívni?

Egyébként nem baj, legalább kimozdulsz, kezdetnek tökéletes. Ittas emberekkel a legkönnyebb szóba egyeledni, kicsit mindenki felszabadultabb.

2019. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Bárokban egyedül iszogatva ücsörgő férfiak (ha nem úgy néznek ki, mint Logan) félelmetesek a nők számára. Nem hiszem el, hogy nem tudsz egy társaságot összehozni magadnak.
2019. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Első lépés meg van.

De pl pont ilyen helyzetekre jó, ha az ember belép egy pua közösségbe, mert ott mindig/sok esetben lesz valaki aki elmegy veled, s o is pont beszélgetni akar. Amikor kezdő voltam, akkor olyannal mentem aki jo volt. Így o nyitotta meg a szetteket, s hozta oda a lányokat. Nekem annyi volt a dolgom, míg a szebbet fűzte én beszélgettem a másikkal.

2019. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Pua...Szettek... jaj, nekem! :D :D


Én azt vettem észre, ha nem vagy ocsmány, akkor kifejezettek felkelti a nők érdeklődését, hogy miért ihatsz egyedül? Főleg, ha többször is látnak és nem a telefonodat nyomkodod végig. Az, hogy ezek után, hova sodródik a dolog az már rajtad is múlik. Ki kell használni minden kedvező lehetőséget, hogy megszólalj, és ne tűnj idiótának.

2019. márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Dehogynem! Tök sok értelme van


Pár év alatt komoly bot/sör/koktél szakértővé képezheted magad, főleg, hogy a csaj fogyasztására szánt pénzt is magadra költheted

2019. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha még barátokat sem tudsz szerezni, hogy ne egyedül ülj be valahova, nőt hogy akarsz? Sztem esélytelen.
2019. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!