Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal felnőtt lányokkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal felnőtt lányokkal hol és hogyan lehet ismerkedni? 19

Figyelt kérdés

Nem megy annyira az ismerkedés, viszont szeretnék meg szerintem jó is lennék egy kapcsolatban. Sokan bókolnak nekem milyen kedves, aranyos, törődő vagyok. Viszont én komoly kapcsolatot keresek és itt egyébként eléggé eltér a véleményem a korosztályomtól.

Ők félnek az elkötelezettségtől és csak élni akarnak.

Viszont van pár dolog ami megnehezíti a helyzetem, elég alacsony vagyok... Ez engem és sok lányt is zavar. Randijaim voltak és mindegy megjegyezte ez így nem megy és túl alacsony ez már... Pedig egyébként népes vároaban lakom (Budapest) csak egyszerűen nem tudok 1 ről a 2 re lépni...

Mit javasoltok vagy hol lehetne? Kicsit komolyabb érettebb lányokkal ismerkedni akiknek hasonló a céljuk mint nekem.

19/F



2019. márc. 16. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2019. márc. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából szinte bárhol lehet ismerkedni.
2019. márc. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyan 164 cm kb. Elég alacsony

Lehet bárhol de eddig még se sikerült. Eleve kevés alacsony lány van és ők belőlük sem mindenki akar egy ilyen alacsony fiút :/

Ezt a bárholt kifejthetnéd, és a hogyant is mert eddig számomra ez nem olyan egyértelmű és könnyű...

2019. márc. 16. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem olyan vészesen alacsony.
2019. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alacsonyabb fiúval még nem találkoztam (aki korombeli vagy közel van hozzám)

Lányokból meg mint mondtam nagyon nagyon kevés van, ők meg nem igazán rám vágynak :/ Szóval szerintem jogos ez a kérdés és van alapja...

2019. márc. 16. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az alacsonyságod nagy hátrányt jelent (itt nem fogják ezt megmondani), de azért nem lehetetlen.

Személyiséged sokat javíthat az esélyeiden. :)


Ami fontos, hogy ne neten ismerkedj, hanem élőben, 2 okból:


1) ezzel elkerülitek azt, hogy levelezgetés után élőben találkozva még sem megy felesleges idő ráfordítástól, köröktől és pláne csalódástól kímélheted neg magad és a partnered is.

Akivel viszont élőben isnerkedsz rögtön látja, hogy milyen magas vagy - és ha ott, akkor esélyt ad, akkor nagyobb az esélye, hogy később nem fogja zavarni.


2) ezzel a véleményel nem leszek népszerű, de aki a neten keres párt, ott sokszor valamikyen gond van...


19 éves vagy. Akarj és merj te is élni, ez nem zárja ki a komolyságot, célokat viszont az egyik legvonzóbb tulajdonság egy emberben (férfiban vagy nőben) a pozitív, magával rendben lévő, magát és az életer szerető kisugárzás. Megmerem kockáztatni, hogy talán a legfontosabb.

2019. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásodat. Valóban ez a fontos, és bárcsak ilyen könnyen lesajátíthatnám ezt :( Én próbálom magamat adni de ha egyszer nem megy :(

Igen, van valami baj ez szerintem egyértelmű de mint mindenkinek... Senki sem tökéletes, szóval ez csak kis mértékben kizáró ok.

Valóságban meg sokkal kissebb az esélye ennek szerintem, én sokat utazgatok, közlekedek és egyszerűen nagyon minimális számú nálam alacsonyabb lányok száma. Aztán személyesen meg benne van ő nem ilyen pasit szeretne vagy bármi más... Ezért könnyebb olyan helyen ismerkedni ahol közös a célok vagy valami ilyesmi. Olyan hely ahol kölcsönös a dolog. Mert teljesen random leszólítani én félnék. Legalább valami jelt adna bárki de nem... Soha nem történt még ilyen!

2019. márc. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!