Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még kereshet? Részletek lennebb 21L

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, aki másfél éve irt nekem a Facebookon. Mivel nem ismertem, nem válaszoltam neki (megvolt az ismerőseim közt, de az ismeretlen személyeknek nem szoktam válszolni).


Pár hónapja találkoztunk előszőr, azóta minden héten találkozunk 1 órát, de nem tudtunk erről beszélni, mivel nem vagyunk soha kettesben, és hivatalos helyen vagyunk.


Úgy tudom, hogy rájött, hogy ki vagyok, mivel a második találkozás után törölt az ismerősei közül.


Szimpatikus, sokat viccelődik és úgy tudom, hogy nincs barátnője.


Lenne esély, hogy visszajelöljön? Én nem merem bejelölni, mivel rangban magasabb nálam.


Szerintetek miért törölt az ismerősei közül azután, hogy rájött, hogy irt nekem és megismert?



2019. márc. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem hagyd a fenébe. Igen, gondolom megismert és azért törölt. Bejöttél neki, de ő is utálja az olyan embereket, akik annyira nem képesek, hogy visszaírjanak.

Őszintén, attól mert valaki idegen, ez olyan mint ha munkahelyen találkoznál valakivel, ott se szólsz hozzá?

Plusz a neten keresztül nem tud megenni senki, se bántani.

Szerintem hogy rájött ki vagy, megharagudott és törölt.

Úgy van vele, hogy meg se próbáltad megismerni, akkor nem kellett neked, még barátként se, akkor most se kelljen neked.

2019. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert biztos meglátta, ahogy azt írod, hogy "lennebb".
2019. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"megvolt az ismerőseim közt, de az ismeretlen személyeknek nem szoktam válaszolni"

Újabb mélyponthoz értünk

2019. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mivel nem ismertem, nem válaszoltam neki"

+

"Én nem merem bejelölni, mivel rangban magasabb nálam."

=

Furcsaságot érzek az erőben. Most, hogy ismered a 'rangját', rögtön szimpatikus lett?

2019. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélgetsz vele személyesen egy kicsit? vagy akkor sem dőlne össze a világ, ha elhívnád kávézni.

De most már legalább tudod, mekkora hülyeség nem válaszolni ismertetleneknek. Ugyanis senki nem úgy születik, hogy vannak ismerősei.

2019. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!