Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hölgyek, nők, asszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők, asszonyok! Van köztetek egyáltalán valaki, akinek ilyen barátja van? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

A gyakori párhuzamos valóságában úgy fest, külön törvények uralkodnak. Ha az itteni frusztrált pasasok állításaiból indulunk ki, akkor a nőknek csak a 190 centi magas, kigyúrt, kopasz, börtönviselt, BMW-s, külföldön dolgozó, havi félmilliót kereső, táncos lábú, 20 centis farkú férfiak kellenek. Vajon mi ebből az igazság? Sejtem, hogy nem sok, de végezzünk egy felmérést! Tehát ki az, akinek 190 centi magas, kigyúrt stb. pasija van, és ki az, akinek nincs?

Adatgyűjtés indul! :D



2017. okt. 29. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Párom 33 éves, 172 centis, tescoban szárazáru feltöltő (tehát nincs fél milliós fizetése), nincs se jogsija, se autója, apukájával él (albérletből költözött vissza hozzá, ott problémák voltak), decemberben költözünk össze, mert eddig 200 km-es távkapcsiban voltunk 4 és fél éve.

Régebben foglalkozott testépítéssel, ma már nem, csak fut, és jógázik, és vegetáriánus.

2017. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

nekem meg pont ilyen pasim van, szóval eddig 50%

na hol van most a te Istened kérdező?

2017. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Persze, és Hoszé Ármándónak hívják.

Nem elég az, hogy külföldön dolgozzon, legyen is külföldi származású, mert úgy az egzotikus! *-*


(Ha valakit nem esne le: vicceltem, nem kell komolyan venni a legkevésbé sem. Valójában felírhatsz azok közé a nők közé, akiknek nem olyan pasijuk van, mint amilyet körbeírtál. ^^)


22/N

2017. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 57%-os - jó próbálkozás, csak az a baj, hogy te vagy az a balfék 57%-os pasas, aki itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. még a férfitöbblet miatt nyíg meg siránkozik. :D Szóval ha neked férfiként egy 190 centis, börtönviselt, kopasz, kigyúrt pasid van... akkor van egy rossz hírem :D
2017. okt. 29. 18:25
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

Barátom 182 cm, sportos/átlagos testalkatú, vállalkozó, tehát gazdagnak tényleg gazdag, börtönt hírből sem ismeri, de soha nemis állnék le börtönviselt alakokkal, se kopaszokkal :D A kigyúrt, proli, használt régi BMW-s alakok, akikről írtál, szintén nem voltak soha az eseteim.

21N

2017. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Az enyém 177cm, pocakos, aránylag jól keres de nem gazdag, közös autónk van, kicsit kopaszodik az igaz :p.
2017. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Nekem volt egy kopasz, kigyúrt, sokat kereső, külföldön dolgozó, háromdiplomás, jó autót vezető pasim, de nem volt csak 175cm, meg se börtönviselt, és a farka se volt 20 centis :D

A többi még ennyire se került közel a fent leírtakhoz :D

2017. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%

Kedves Ms. Sherlock Holmes,

Tisztában van azzal hogy több 57%-os válaszoló is lehet (és van is) egyidejűleg az oldalon? Mert azokat a válaszokat nem én írtam, és tényleg ilyen pasim van. Sőt, van 2 barátnőm is még akiknek szintén ilyen barátjuk van, szóval továbbra is 50-50% az arány.

Nem, nem számoltam el, csak Sunshine-nak meg köztudott hogy néger barátai is voltak, a négerség meg simán felér a fenti dolgokkal.


Örülök hogy részt vehettem a felmérésedben, szívesen!

2017. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
190 centi, egyetemista, nem keres pénzt, a farka sem 20 cm (de majdnem), van rajta izom, de háj is, kocsija nincs. Ja, és nincs priusza. Táncolni se tud.
2017. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Exem 175 magas,sportos,havi 600rugót megkereső,házias,rendszerető,magát keménynek gondoló,néha agresszív tag volt,aki elszórta az összes pénzét bulira,piára,nem volt kocsija.A mostani,akivel csak viszonyom van,ugyanennyit keres,van kocsija,165 magas,de ezek nem számítanak,mert csak szexre kell,nagy mérettel megáldott.
2017. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!